Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 27 minutami, lub napsal:

no, jiste to bude volba vyzrala a mozna inspirativni, pac zrovna ty nekupujes kazdou picovinu (jako nekdy ja :D). 

jinak kamasu forever..

Jestli vyzrálá, to bych se snad ani neopovažoval říct. Spíš volba "ze zvědavosti", protože jsem zvědavej, jak budou na mojí ruce vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, siwi napsal:

Já tentokrát nepůjdu cestou potápek

Výborně, schvaluji. Ale zároveň pozor a upozorňuji, že při dobrém výběru nepotápkových Orientů už není cesty zpět. Vhodně zvolené nepotápkové Orienty z člověka totiž nadělají OWG natotata :default_smile:

 

Takže doporučuji vřele dobře zvážit, máš li rád potápky, zda to, co ti v pondělí dorazí, vůbec pustit na zápěstí. Možná ten balíček ani neotvírat, jinak je s potápkama ámen :default_biggrin:

Polish_20200530_231957771.jpg

Upraveno uživatelem ten blbej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, ten blbej napsal:

Výborně, schvaluji. Ale zároveň pozor a upozorňuji, že při dobrém výběru nepotápkových Orientů už není cesty zpět. Vhodně zvolené nepotápkové Orienty z člověka totiž nadělají OWG natotata :default_smile:

 

Takže doporučuji vřele dobře zvážit, máš li rád potápky, zda to, co ti v pondělí dorazí, vůbec pustit na zápěstí. Možná ten balíček ani neotvírat, jinak je s potápkama ámen :default_biggrin:

 

na 100% suhlasim. predal som teraz jedny hodinky a rozmyslam, co by som kupil. ked pozriem na Orienstar, tak si poviem, ved nic nepotrebujem. do vody su - WR 100m, su aj k riflom a aj k saku a nohaviciam, mozno ani k obleku by hanbu nespravili. rozmer maju idealny. jedine k comu nie su, tak je ku kratasom, alebo tam to pyta uplne nieco ine.   

ORIENT STAR RETROGRADE SDE00004D0 – PhongWatch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi: díky! Musím ale říct, že u klasické řady Orientu bych si klidně vybral. Tak sem zvědavej, jestli to bude něco, co by se mi líbilo. Mám takový dobrý 2- 3 typy 🙂

Romčo tak konečně si nám je zase ukázal, krasavice jedny. Přesně tohle si říkám i já! Myslím, že tou 100m WR v kombinaci s tím jejich kukučem to byl úplně přesný zásah do vkusu mnohých nás. Taky koukám, co bych, ale jak píšeš 🙂

A stejně bych rád ještě i něco z řady Orient Classic, docela dost mi chybí to klasický Orient logo. Lidi na něj nadávaj, a mě se fakt líbí a normálně mi chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono potapky, potapky... zrovna mako nebo kamasu jsou dost civilni,  univerzalni hodky a i kdyz se nepotapim, tak casomernou lunetu pouzivam bezne jako velmi praktickou ficuru + uz nechci hodinky bez "day". to me mrzi pac zeru bambina na ocelovym naramku a kdyby mely daydate, tak uz je davno mam. 

u siwiho tipuju prave bambina. 

ja koketuju s modrejma defenderama, ale plna kabela mi stale brani nakupovat..

jeste koukam po tedlech: https://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-ra-ak0602b00c-mens-watch-17701.html?currency=USD

takova lestenkova verze defenderu a pisou ze maji safir. jinde jsem ale tuhle kombinaci nedohledal, tam nevim jestli to neni chyba v popisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ten blbej napsal:

siwi: díky! Musím ale říct, že u klasické řady Orientu bych si klidně vybral. Tak sem zvědavej, jestli to bude něco, co by se mi líbilo. Mám takový dobrý 2- 3 typy 🙂

Romčo tak konečně si nám je zase ukázal, krasavice jedny. Přesně tohle si říkám i já! Myslím, že tou 100m WR v kombinaci s tím jejich kukučem to byl úplně přesný zásah do vkusu mnohých nás. Taky koukám, co bych, ale jak píšeš 🙂

A stejně bych rád ještě i něco z řady Orient Classic, docela dost mi chybí to klasický Orient logo. Lidi na něj nadávaj, a mě se fakt líbí a normálně mi chybí.

len ta fotka nie je moja, ale z webu, ale je to identicky model, ako je moj ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to tak trochu myslel, kvůli day-date, jenže pak sem kouknul na ukazatel rezervy nátahu a myslel si, že třeba si je vytáhnul teď jen na fotku z krabičky a nic nechtěl nastavovat, jelikož kvůli day-date mechanismu a nejistotě zda je 3:41 a 56 a půl sekundy, a nebo 15:41 a 56 a půl sekundy, tak by to mohla být přímo tvoje fotka. Jenže pak sem si vzpomněl, že Retrogrády máš ve windře, takže by v tom případě sice nemusel sedět date, ale day by už na 100% sedět musel. A tak sem usoudil, že fotka tvá na 98% nebude ( 2% sem si ponechal pro případ, že by windře došla baterka, nebo byl výpadek proudu, nebo že by se windra porouchala).

No, jak to tak po sobě čtu, tak sem úplnej Sherlock Holmes, akorát teda blbej :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, ten blbej napsal:

Já si to tak trochu myslel, kvůli day-date, jenže pak sem kouknul na ukazatel rezervy nátahu a myslel si, že třeba si je vytáhnul teď jen na fotku z krabičky a nic nechtěl nastavovat, jelikož kvůli day-date mechanismu a nejistotě zda je 3:41 a 56 a půl sekundy, a nebo 15:41 a 56 a půl sekundy, tak by to mohla být přímo tvoje fotka. Jenže pak sem si vzpomněl, že Retrogrády máš ve windře, takže by v tom případě sice nemusel sedět date, ale day by už na 100% sedět musel. A tak sem usoudil, že fotka tvá na 98% nebude ( 2% sem si ponechal pro případ, že by windře došla baterka, nebo byl výpadek proudu, nebo že by se windra porouchala).

No, jak to tak po sobě čtu, tak sem úplnej Sherlock Holmes, akorát teda blbej :default_biggrin:

nie, nie, moje stale idu, ci na windri alebo napriamo. nezabudaj, ze v pripade vypadku windra tu este mame manualny natah ;) 

akurat teraz ich mam na labe ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...