Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, ten blbej napsal:

...

siwi ať ti hlavně perfektně šlapou hlavně!

Ano, Hodinky jsou na tomhle typu náramku skutečně o hodně lehčí a tím i velice pohodlné. Člověk o nich na ruce pomalu ani neví. 

před 55 minutami, Roman-ZA napsal:

@siwi, skus im najst nejaky, pekny a zaujimavy tmavozeleny kozeny remen.  

To by asi bylo zajímavé, ale rozhodně je nechám tak, jak jsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, AndyAaron napsal:

Ja bych je na zelenou kuzi naopak necpal vubec. Clovek odstin stejne nechytne a zabije ty zelenou na hodinkach. Nechal bych na tahu, pokud kuze, tak nejaka tmave hneda ve vintaznim stylu.

ani to nie je zla volba 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎01‎.‎06‎.‎2020 v 14:39, siwi napsal:

Tak jo, je to tady, přátelé:

 

 

Uřízl jsem Ti kus ruky, omlouvám se.

Tak jsem to študoval a myslím, že mám stejný strojek (neskutečně účinný samonátah a ten zvuk zblízka ;o)
A stejné sklíčko s obrubou (ale dost podřené), i stejný základ ciferníku s minutovými indexíky po obvodu. Jiná je smzřjm barva a aplikované/tištěné indexy. Ale pouzdro mi končí desetinku za obrubou sklíčka, a ty máš tak milimetr k dobru (a je to moooc pěkné) Tak si myslím, že bys naměřil pouzdro 42 mm. Schválně...


 

zelenáč (2).jpg

tristar (2).jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny japonské strojky, co v hodinkách mám, mají velice účinný a rychlý samonátah. klasická ETA 2824 mi proti nim přijde "líná". Kdežto tady - ať už je to Seiko, Orient nebo Miyota - rotor lítá, jen se na něj podíváš. 

Jinak pouzdro těch mých má uváděnou velikost 40 mm, což by tak mohlo být i od pohledu. 

DSC_7746.jpg.b5930d5ce707a39319d7f2c8368140ee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

Uřízl jsem Ti kus ruky, omlouvám se.

Tak jsem to študoval a myslím, že mám stejný strojek (neskutečně účinný samonátah a ten zvuk zblízka ;o)
A stejné sklíčko s obrubou (ale dost podřené), i stejný základ ciferníku s minutovými indexíky po obvodu. Jiná je smzřjm barva a aplikované/tištěné indexy. Ale pouzdro mi končí desetinku za obrubou sklíčka, a ty máš tak milimetr k dobru (a je to moooc pěkné) Tak si myslím, že bys naměřil pouzdro 42 mm. Schválně...

 

čéče, ty už je máš pěkně dojebaný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...