Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 46 minutami, siwi napsal:

@vraby: Vysoké aplikované indexy - hmmm, to vypadá moc zajímavě. Neprozradíš víc? :D

 

Novinka to není a určitě jsi je přehlížel jako já díky fotkám z netu. Kouknul jsem na pár videí a bylo rozhodnuto. Nějaké světlé hodinky se doma hodí. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to na ET0P002W, naštěstí (ale nic není sichr, jasně)

protože podle mého osobního pohledu výrazně čitelnější a takový konzistentnější design (jakože to všecko líp pasuje k sobě navzájem).
A o trochu střízlivější (inu - Nomen-omen, zde Etox-detox ;o)

 

FER.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako člověka, který trochu rozumí pohybu těles v gravitačním poli, mne mrzí to často používané označení sun+moon. Jednak se to bije s vedlejším subcifrem sun-mon….a jednak poloha měsíce vzhledem k pozemskému pozorovateli nesouvisí s tím, je-li den, nebo noc, že. Je to stručné, asi bych tam Day/Night viděl jako méně hravé, ale důstojnější. (nejlépe PUB-BED ale to asi nebude průchodné)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ti to naopak docela líbí, je to samozřejmě upřesnění v orientaci v 24h formátu a tak je to třeba také brát. Rozhodně se mi tohleto řešení líbí víc, než ty mnou postovaný výše, ten 24h subciferník se k tomu typu hodinek nehodí, je strohý a jestliže hodinky nedisponují nezávislým nařizováním 12 a 24h ručiček, postrádá pro mě  24 subciferník tak nějak smysl. Tohle zobrazení ve mě vyvolává závan dávných časů, kdy se to tak zobrazovalo, a ty dávný časy já mám moc rád 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to brát tak, že všechno v životě má tvar kruhu, všechno se točí vlastně furt dokola. Takže třeba zase Retrogrády vs tyhle, tak bod pro tyhle, ty to mají vlastně oproti Retrográdám v pořádku :default_smile:

 

Co sem koukal, tak by snad měli mít safír, takže dobrý. Náhodou se mi líbí víc a víc, mají super komplikace day-date, sluníčko s měsíčkem, datum, sou elegantní, sou hezký - netankuje mě na nich vůbec nic.

 

Co ale vidím jako positivním: siwi si místo dalších potápek koupil British elegány a teď i vraby si koupil elegány, a dokonce i s bílým ciferníkem- no hoši, je vidět, že aspoň někdo tu na mě dá :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo má prostě už dost ty uniformový jednoduchosti a potřebuje si od ní odpočinout, třeba nákupem něčeho hezkého tikajícího, na čem oko spočine nejen pro informaci o čase. Tyhle elegáni, co šlapou mým Retrográdům docela slušně na paty, se safírem, uvnitř i venku kvalita a za tuhle směšnou částku? A to ještě snad nemusím psát o známém faktu u Orientu, že naživo budou vypadat naprosto, ale naprosto úchvatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem tady chtel napsat, ze se divim, ze nikdo jeste nema Tri Star, ale par stranek zpet se to napravilo :) Jen to tedy nejsou ty modre, na ktere se divam (AB0019L19B). Ty maji podle meho nazoru jeste povedenejsi tah, mimo jine. Ale je pravda, ze hodinek s modrym ciselnikem uz mam dost. 

Jen ilustracni:

ra-ab0019l19b.thumb.jpg.c9abab591aa39ef68fcba935c8cbc36e.jpg

A mrzi me, ze jsem svoje Mako 1 kdysi prodal. Andy, az je budes prodavat, napis mi (siwi urcite neproda). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, little_w napsal:

Uz jsem tady chtel napsat, ze se divim, ze nikdo jeste nema Tri Star, ale par stranek zpet se to napravilo :) Jen to tedy nejsou ty modre, na ktere se divam (AB0019L19B). Ty maji podle meho nazoru jeste povedenejsi tah, mimo jine. Ale je pravda, ze hodinek s modrym ciselnikem uz mam dost. 

Jen ilustracni:

 

A mrzi me, ze jsem svoje Mako 1 kdysi prodal. Andy, az je budes prodavat, napis mi (siwi urcite neproda). :D

No. komu by se takový tah jó líbil, tak já jsem ho ze svých sundal (a vyměnil ho za tah ze Seiko v rámci mezidruhového křížení) - je v dobrém stavu, nošený jen sem tam, takže lehký otěr na sponě, jinak OK, když tak SZ

vím že toto není žádná inzerce, ale když je o tom řeč ;o) dík
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...