Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, ten blbej napsal:

Jinak opravdu, to [day][date] umí prostě Orient naprosto dokonale. Snad jako jedinej. Tohle+safír+plastický indexy (+ Orient samozřejmě 🙂 ) byl důvod, proč sem je okamžitě chtěl a musel mít.

Nějak jsem to nezaregistrovala, jakou variantu máš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám RA-AA0006L. Jinak to myslíš asi nejspíš ze srandy, ne? Jako sranda je to dobrá, ale pro jistotu: stopnu si vteřinovku, nastavím minutovou přesně zarovnanou na index (raději o minutu dál, kvůli přesnýmu času), zašroubuju korunku a jdu si dát třeba kafe 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂 To je v pohodě, taky se mi občas podobný věci stávají. Sem spíš váhal, jestli to napsat\nenapsat, páč jestliže je to skutečně vtip a já jedinej bych na to naletěl, tak tady budu akorát za troubu. Nakonec sem to risknul a psal s tím, že kdyžtak akorát tak maximálně udělám čest svýmu nicku 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mi podchvilou prebleslo, ci si z nas nerobi Katka prdel.. :D

inak da sa slusne nastavit minutovka aj bez hackingu.. ked leti sekundovka okolo 12ky staci minutovkou trafit presne index.. zo zaciatku celkom zabava, ked cakas dalsiu minutu na druhy pokus.. casom sa jemna motorika zlepsi a ide to uz jak by to nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jde to, ale ten luxus hackingu vs vystresovanýho honění indexu minutou ručičkou je jak nebe a dudy. Zvlášť, když si pak vemu lupu a zjistím, že sem třeba přestřelil, tak stres se opakuje, tentokrát s ještě horším výsledkem, rozeznatelným pouhým okem, kde lupy netřeba. Třetí pokus je už totální katastrofa a pak musím furt čučet na hodinky, co se mi sice líbí a mám je rád, ale nafackoval bych si, že je przním nezarovnanou minutovou ručičkou. Jasný, vím o tom jenom já, ale o to je to snad ještě horší 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, ten blbej napsal:

🙂 To je v pohodě, taky se mi občas podobný věci stávají. Sem spíš váhal, jestli to napsat\nenapsat, páč jestliže je to skutečně vtip a já jedinej bych na to naletěl, tak tady budu akorát za troubu. Nakonec sem to risknul a psal s tím, že kdyžtak akorát tak maximálně udělám čest svýmu nicku 😀

Vidíš, takže kromě toho jsem ještě propásla možnost být za tu vtipnou, co umí dělat srandu :)

Já tu přesnost zatím tak nehrotím, takže možná vydržím do doby, než budu znovu upravovat čas či datum. Vzhledem k tomu, jak často sem přispívám, tak snad nebudu nikoho rozčilovat příliš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsetko musi na 100% sediet a licovat, to je podstatne. z toho dovodu neznasam baterky, ze sekundovka si lieta kde chce ...  
No, když si koupíš ty správný kvarcky, vteřinovka ti bude sedět na milimetr přesně.

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Teď jsem měl štěstí na jedny co jdou po indexech a quartz jsou zpět a rehabilitovány ;o)

(jsem oportunista a zásady měním jak se mi to hodí  -  a to jsem zjistil tu, na fóru... no, nějak s tím dožiju, co už)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Day-date

1. myslel jsem vyvážení těchto okének s NATO proužky na protilehlé straně ;o)
2. Nastavení ruček bez hackingu - to je o cviku. I na violoncello jde hrát čistě, aniž byste měli na hmatníku pražce jako na kytaře. Mnohdy daleko čistěji ;o)

3.  Dotaz na dtřelnici - kolikrát se otočí rotor samonátahu po výstřelu vlivem zpětného rázu? ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...