Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

@Kalisport ako mam chapat "jedny z mala divers"? Rady Kano, Mako, Ray, M-Force, Saturation atd. je malo? Alebo si mieril na certifikaciu ISO 6425? Nebodaj na to, ze Orient deklaruje vodotesnost, ktoru realne nesplna?

Vaha je 210g, co sa asi da chapat ako vyssia vahova kategoria, ale je to poctivy kus hodiniek, to nieco vazi. Teda az na sponu, ta je plechova.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, junior300 napsal:

@Kalisport ako mam chapat "jedny z mala divers"? Rady Kano, Mako, Ray, M-Force, Saturation atd. je malo? Alebo si mieril na certifikaciu ISO 6425? Nebodaj na to, ze Orient deklaruje vodotesnost, ktoru realne nesplna?

Vaha je 210g, co sa asi da chapat ako vyssia vahova kategoria, ale je to poctivy kus hodiniek, to nieco vazi. Teda az na sponu, ta je plechova.

 

Ano myslel jsem certifikaci ISO a vůbec jsem to nemyslel zle že by hodinky s klasickým označením 20 bar nesplňovali vodotěsnost myslel jsem přímo tu certifikaci kterou Orient do svých hodinek nedává a nebo vim jen o málo případech konkrétně ty to tritony 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kalisport napsal:

Ano myslel jsem certifikaci ISO a vůbec jsem to nemyslel zle že by hodinky s klasickým označením 20 bar nesplňovali vodotěsnost myslel jsem přímo tu certifikaci kterou Orient do svých hodinek nedává a nebo vim jen o málo případech konkrétně ty to tritony 

Ani ja som to nemyslel akokolvek ofenzivne. Skor zo zaujmu, kedze Orient mam rad. Nechapal som ako to myslis. Je pravda, ze ISO parameter som nikdy neskumal. Ci a ktory model ho ma alebo nema. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Kalisport napsal:

Jsou krásný gratuluji. Podle toho co vim tak to jsou jedny z malá orientek které jsou divers. Jak je to s váhou? Někde jsem se dočetl že jsou docela těžké...

Za tu cenu super! Váha je trocha znát,tah na 18,5cm sedí dobře. Zatím jdou 7+ spokojenost! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nové modely mají jiný strojek...6722 a nemají rezervu nátahu. 
Ahoj. Áno viem. Zelené hodinky mám v hľadáčiku. Keby ta zelená bola ako je na nových sumách tak by boli super. Ale zelené orienty sú matnejšie, škoda.

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak na tých živých fotkách to nevyzerá až tak matne. A tie írske tiež vyzerajú zaujímavo. Neviete či sa budú predávať aj u nás ?

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...