Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Já teď furt jedu tyhle pilotky (jsou parádní a baví mě). Jedněm hodinkám došla baterka u druhých nemám stěžejky takže si je mužů dát tak akorát do kapsy a u třetích mám už rok použitej řemen. Těším se až otevřou hodinářství 😄442C8213-00FA-497C-A3A5-D56F7107A48B.thumb.jpeg.124cfc3b058d29ec2ab1260d17cd0a99.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 4 minutami, Pavel87 napsal:

Narazil jsem teď na Orient “Maestro” s jsem tedy unešen: zde

Na videích vypadají ještě lépe. Nápadá mě srovnání s Bambiny. Co si o tom myslíte a máte je někdo? 

Taky se mi libily... ale podivej se na ne z profilu... 👎 To se s Bambiny neda srovnat. Jsou neprimerene tlusty.

3007A5D3-9FFC-4658-9D4E-40E1D895F4A5.jpeg

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ondra napsal:

Taky se mi libily... ale podivej se na ne z profilu... 👎 To se s Bambiny neda srovnat. Jsou neprimerene tlusty.

3007A5D3-9FFC-4658-9D4E-40E1D895F4A5.jpeg

Máš pravdu, nad tou tloušťkou jsem se taky pozastavil. Papírově mají 12 mm vs 11,8 mm u Bambin (ale tam dělá hodně sklo). Třeba by to ve finále nebyla taková hrůza na ruce. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ondra napsal:

Me zaujala tahle varianta, ale ta tloustka a skoseni dynka  a la Seiko... za me bohuzel ne ☹️

128E254F-293D-4F07-A258-337401D75C46.png

Opravdu pěkné, délka ručiček, indexy a i nerusici datumovka a absentujici napis “water resist” (WR 100) z toho dělají elegantní hodinky. Mít to klenuté sklo a jak říkáš nižší profil bylo by to dokonalé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 13 minutami, Pavel87 napsal:

Opravdu pěkné, délka ručiček, indexy a i nerusici datumovka a absentujici napis “water resist” (WR 100) z toho dělají elegantní hodinky. Mít to klenuté sklo a jak říkáš nižší profil bylo by to dokonalé. 

Presne. Ja bych mozna nakonec skousnul i to rovne sklicko, ale to dynko nedavam. Pritom u Bambin to vyresili skvele... tak proc ne tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...