Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

V 24. 3. 2021 v 10:33, e.ť napsal:

Dnes na slušno. Mám je moc rád, akorát teda řemínek pomalu umírá. Nějaký tip pánové?

Bambino.jpg

Co tohle?

https://www.strapshop.cz/hirsch-strukturovana-kuze/hirsch-duke-l

nebo

https://www.hodinky-365.cz/cerny-kozeny-reminek-hirsch-osiris-l-03475050-1-teletina-x1190499

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včelí vosk, bezbarvý krém na koženou obuv. Právě zkouším, zda to funguje. Kolega mi donese po víkendu vosk. Krém na boty vyzkoušim dnes.

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, martiste91 napsal:

Včelí vosk, bezbarvý krém na koženou obuv. Právě zkouším, zda to funguje. Kolega mi donese po víkendu vosk. Krém na boty vyzkoušim dnes.

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk
 

Myslel jsem, že chceš tip na nový řemínek a tys chtěl resuscitovat ten stávající.

Já používám čistý lanolin a to tak, že řemínek potírám, dokud vsakuje, pak otřu a nechám uschnout. Povrchové vady a oděrky, např. od spony, to ale nezakryje.

Koukni sem:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měly na mále, už se nad nimi v inzerci stahovaly mraky, ale nakonec jsem si to rozmyslel, poslal je do lázní a radost je zpět. Vyměněno sklo za safír. Kyklopa jsem se nakonec vzdal. Strojek kompletní servis, vyčištění, seřízení, tlakovka....a na ruku nic jiného nedám, dokud se na poště120 nepohnou ledy. Takže možná dlouho 🙂

20210325_173920.thumb.jpg.e4845a84af3ededd30ef2a69666a0cec.jpg20210325_174129.thumb.jpg.9e6dc197b620fa9745b09b9a3b491736.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Snekofon napsal:

Měly na mále, už se nad nimi v inzerci stahovaly mraky, ale nakonec jsem si to rozmyslel, poslal je do lázní a radost je zpět. Vyměněno sklo za safír. Kyklopa jsem se nakonec vzdal. Strojek kompletní servis, vyčištění, seřízení, tlakovka....a na ruku nic jiného nedám, dokud se na poště120 nepohnou ledy. Takže možná dlouho 🙂

 

skvelé sú 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, tombas napsal:

Myslel jsem, že chceš tip na nový řemínek a tys chtěl resuscitovat ten stávající.

Já používám čistý lanolin a to tak, že řemínek potírám, dokud vsakuje, pak otřu a nechám uschnout. Povrchové vady a oděrky, např. od spony, to ale nezakryje.

Koukni sem:

 

Ale jo, ja hledal inspiraci na novy, ten stavajici uz nic nezachrani. Dik za tipy panove!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak KD si moc tu exkluzivitu neužily, protože dnes nečekaně dorazily Power Bambina ! Nějak se jim podařilo předběhnout balíky co stále trčí na poště120, ale jsem rád alespoň za to.

Rozhodně to jsou sympatické kukačky. Bohužel co byla NUT SPECIAL EDITION jsem se nedopátral. Tlačítko poctivě přehazuje datum. Stěrač ukazuje šťávu jak má... Design příjemně čistý, vyvážený. Oboustranné sklo, pravděpodobně minerál - se safírem by se někde pochlubili. Průměr bez korunky 36mm.

20210326_111045.thumb.jpg.f5ba5295c935ef7d7eabd4413af091e6.jpg

20210326_110939.thumb.jpg.6ab654f59cf85996b8e4b698cb96ff0b.jpg

20210326_110030.thumb.jpg.c200299ff1d1fe73a33043eb4d738d5f.jpg

20210326_110157.thumb.jpg.841f691d2468078866dc8f70ee107365.jpg

20210326_110100.thumb.jpg.7f18b3efda91db80aa7ebbae32354f3e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
V 20. 3. 2021 v 18:58, Pavel87 napsal:

Narazil jsem teď na Orient “Maestro” s jsem tedy unešen: zde

Na videích vypadají ještě lépe. Nápadá mě srovnání s Bambiny. Co si o tom myslíte a máte je někdo? 

Tady jsem jeste narazil na srovnavaci video: 

 

Ale stejne by to asi chtelo je vyzkouset nazivo.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Ondra napsal:

Tady jsem jeste narazil na srovnavaci video: 

 

Ale stejne by to asi chtelo je vyzkouset nazivo.

Zelené už bohužel nejsou k dostání, ptal jsme se na víc místech. Nicméně jejich pouzdro je oproti Bambinum nejspíš opravdu vysoké. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Ondra napsal:

Papirove snad jen o 0,6 mm. Ale fakticky maji oproti Bambinum vyssi samotne telo (brano s dynkem). A opticky pusobi z fotek tak nejak divne... ale nazivo? ...tezko rict 🙂

Souhlasím, to tělo je prostě vyšší a ploché sklo tomu na eleganci nepřidá. Snad se zde časem objeví nějaký majitel, aby nám sdělil své bezprostřední dojmy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Právě teď, Pavel87 napsal:

Souhlasím, to tělo je prostě vyšší a ploché sklo tomu na eleganci nepřidá. Snad se zde časem objeví nějaký majitel, aby nám sdělil své bezprostřední dojmy. 

tak tak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 40 minutami, Pavel87 napsal:

Založil jsem vlákno o levných automatech, tak na to mrkněte: 

Tyhle Maestra očividně spadají do této kategorie levných automatů . 

 

Dobrej napad to vlakno 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...