Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Tak jsem si na absenci kyklopa uz zvykl... King Mastery vyladili v servisu na prumerne namerenych -1.2s / den pri stridanem noseni a odkladani ciselnikem nahoru. Power Bambina chodi +8s / den, ty jsou chudery zatim jen odlozene. Ale velmi ocenuji ten ukazatel rezervy, nemaji manuani natah, tak alespon vim ze pro ucely mereni potrebuji protrepat....

Pohodovou nedeli!20210328_093937.thumb.jpg.d21200fa39133c93311cb983ee7220c1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Asi nic extra prekvapivyho - delaji to tak skoro vsichni - ale zde je nazorna odpoved, proc muzou byt tak povedeny hodinky jako treba Ray 2, tak levny. Je to o nakladech, vyroba v Cine 😉 Zrejme to bude platit pro vetsinu modelu. Ale co, nam to asi muze byt fuk.

Zdroj: 

 

4A73127F-BB59-41D3-85AA-BFD175E5E879.png

61962F18-C956-4A9F-AD0E-8F4FC965BF23.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, musím říct nadšení veliké, až si říkám, že bych mohl mít jen Retrogrády, jedny bronzovky na léto, jedny potápkové tooly a zbytek neunosím... vintage kolekci mám místo známek, ty stejně nenosím, ale kam já vytáhnu třeba ty King Mastery, nebo Power Bambina fakt nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, vy k tomu pristupujete koncepcne spatne. Otazka neni “kdy/kam ja to unosim?” ale otazka spis ma znit “mam kam sahnout kdyz na ne dostanu chut a naladu?”

Ja bambina na sobe nemel aspon mesic, ale jak na me dostanu chut, tak sahnu do supliku a dam na ruku. Nemusim sahodlouze vybirat, objednavat a pak cekat kdy prijdou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...