Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, _lip_ napsal:

GMT hned tak asi neseženu, ale mezitím se mi podařilo objevit jiný kousek se SAR úpravou a trochu netradičním cifrem. Právě dnes dorazily, tak se kochám 🙂

ale jo,ebay.....ta cena 😅 nebo Seeker z PL

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=orientstar+gmt&_sacat=0

 

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento typ akorát s power reserve jsem vyhlížel taky. Jsou parádní, dej pak prosím více foto toho cifru - strukturované cifry mě baví  
Které máš na mysli? S karbonem a rezervou se dělaly jinak myslím pouze nějaké Royal OS, ty ostatní s rezervou měly proužky a pouze vnitřní AR. Se SAR jsou buď ty GMT nebo tyto a jeho bílý a zlatý sourozenec (také s pruhy).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, _lip_ napsal:
před 23 hodinami, Snekofon napsal:
Tento typ akorát s power reserve jsem vyhlížel taky. Jsou parádní, dej pak prosím více foto toho cifru - strukturované cifry mě baví emoji106.png 

Které máš na mysli? S karbonem a rezervou se dělaly jinak myslím pouze nějaké Royal OS, ty ostatní s rezervou měly proužky a pouze vnitřní AR. Se SAR jsou buď ty GMT nebo tyto a jeho bílý a zlatý sourozenec (také s pruhy).

Pravdu máš, domýchal jsem tyto s karbonem s ještě starší variantou. S pruhem (ala GMT) se dělaly černé, bílé, modré a hnědé - ty jsou extra vypečené, vypadá to jako palubovky - ty si dovedu představit ve sbírce. Takový číselník jinde jen tak nenajdu.

Obecně mě teď OS řady nakoply ve z vyhoření....

ĐỒNG HỒ ORIENT WZ0301EL Chính Hãng | Stormwatch.vn

Kusy se kterými jsem to domotal jsou ještě se starší OS logem - dělaly se bílé a černé a modré:

Orient Star Classic WZ0131FD Automatic Winding Men's Watch F/S | WatchCharts

楽天市場】【ORIENT】オリエントスター FD0A-CO パワーリザーブ 自動巻き☆【中古】:CLOSER

オリエントスター 時計 ターコイズブルー文字盤 WZ0211FD 300本限定 | ブランド・バッグ財布(中古品)ヴィトン通販|ブランドのくら

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Snekofon napsal:

Safra otočené.... Lip, nevím jestli se nebavíme o koze a voze...já byl uchvácený cifrem, ty se bavíš o AR na skle?

Jo.

Zajímalo by mě, jak tyto hnědé vypadají v reálu. Myslím, že právě bez té lepší AR úpravy tam ten cifr zas tak nevynikne.

Alespoň co jsem viděl videa s tím modrým cifrem z této řady, tak se to trochu ztrácelo v těch odlescích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po poslední zkušenosti s výměnou skla na King Master už toto neřeším, pokud by základni sklo brzdilo krásu hodinek, tak pujdou na nekompromisní upgrade. Sklo je většinou spotřebák, pokud není broušené, tj.samo o sobě designový prvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Snekofon napsal:

Po poslední zkušenosti s výměnou skla na King Master už toto neřeším, pokud by základni sklo brzdilo krásu hodinek, tak pujdou na nekompromisní upgrade. Sklo je většinou spotřebák, pokud není broušené, tj.samo o sobě designový prvek.

Víš o někom, kdo umí udělat pasující sklo s takto kvalitním oboustraným AR (když se v originále nedělá)?

Ty SAR úpravy na Orientech a Citizenech jsou totiž podle mě dost vyjímečné. Nejen kvalitou provedení (a to jsem viděl více oboustraných AR a skoro nic nebylo takto dobré), tak i nějakou zvláštní povrchovou úpravou, díky které mi přijde, že se minimálně špiní - nevšiml jsem si, že by se mi třeba viditelně palcovaly, což je běžně u oboustraných AR hned.

Pokud jsi ještě naživo neviděl Orienty nebo Citizeny se SAR sklem, tak doporučuji někde zkouknout - normální skla s běžným AR pak už nebudeš chtít 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...