Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Těžko říct, je to bílo-stříbrné - záleží na světle. Zajímavé je, ze ručky a indexy jsou černěné. Zkusím to lépe vyfotit, až bude příležitost. Dneska jsem se čirou náhodou pěkně sladil s drahou polovicí :-)eff14375582c91f8a3b2248247bad2db.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se konečně Fedex rozhýbal a já jsem mohl zkompletovat tuto malou sbírku tří úžasných hvězd Orientu :-) Musím tedy říct, že ty GMT jsou z nich prostě nejlepší.f8aa1d96d1f23f2600cea2a9389be461.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, junior300 napsal:

👌

 

před 1 hodinou, _lip_ napsal:

Dneska se konečně Fedex rozhýbal a já jsem mohl zkompletovat tuto malou sbírku tří úžasných hvězd Orientu 🙂 Musím tedy říct, že ty GMT jsou z nich prostě nejlepší.f8aa1d96d1f23f2600cea2a9389be461.jpg

Krásný!!! Za mě teda, pokud se nebavíme o vnitřní kráse v podobě strojku se super komplikacemi, tak vzhledově vedou modré šachovnice. To je kousek, který mi bude hodně nahlodávat mé odhodlání už nic nekupovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, _lip_ napsal:

Dneska se konečně Fedex rozhýbal a já jsem mohl zkompletovat tuto malou sbírku tří úžasných hvězd Orientu 🙂 Musím tedy říct, že ty GMT jsou z nich prostě nejlepší.f8aa1d96d1f23f2600cea2a9389be461.jpg

No tak to teda kloboucek za tohle trio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy mě tady pěkně serete, musím si dát tohle vlákno na black list, než budu mít ty GMT.
Moc neváhej, ono je čím dál těžší je sehnat. Koukám po nich už taky dlouho a nakonec jsem musel zvednout limit a trochu zariskovat. Ale zase tolik v podstatě nových s komplet balením už moc není :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný!!! Za mě teda, pokud se nebavíme o vnitřní kráse v podobě strojku se super komplikacemi, tak vzhledově vedou modré šachovnice. To je kousek, který mi bude hodně nahlodávat mé odhodlání už nic nekupovat!
Ten karbon je trochu zákeřný. Z některých úhlů a světla vypadá parádně, ale z jiných to zase není nic moc. To modré palubky jsou krásné za jakýchkoli podmínek. Moje pořadí je GMT, pak karbon a bílé jako poslední. Po těch bicolorech jsem se tedy vůbec nedíval, ty se mi vůbec nelíbily.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...