Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Já neváhám, vždyť píšu, že platím na prkno hned, jen mi je nikdo nechce prodat...
Je to JDM model - v Evropě je seženeš jenom hodně výjimečně. Pokud je chceš rychleji, tak musíš jako já ke zdroji ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, _lip_ napsal:
před 4 hodinami, Chronopetr napsal:
Krásný!!! Za mě teda, pokud se nebavíme o vnitřní kráse v podobě strojku se super komplikacemi, tak vzhledově vedou modré šachovnice. To je kousek, který mi bude hodně nahlodávat mé odhodlání už nic nekupovat!

Ten karbon je trochu zákeřný. Z některých úhlů a světla vypadá parádně, ale z jiných to zase není nic moc. To modré palubky jsou krásné za jakýchkoli podmínek. Moje pořadí je GMT, pak karbon a bílé jako poslední. Po těch bicolorech jsem se tedy vůbec nedíval, ty se mi vůbec nelíbily.

Aha, teď koukám na Google a YT a ty karbony vidím jen v černé. Na té fotce vypadají modré. Nebo jsou opravdu modré a já je jen zatím neobjevil? I ta černá je skvělá. Ale jak píšeš, asi to chce vidět naživo a zjistit, jestli to je "ono". Třeba na tomto videu je to nářez https://youtu.be/OQmzQMEJFBQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, teď koukám na Google a YT a ty karbony vidím jen v černé. Na té fotce vypadají modré. Nebo jsou opravdu modré a já je jen zatím neobjevil? I ta černá je skvělá. Ale jak píšeš, asi to chce vidět naživo a zjistit, jestli to je "ono". Třeba na tomto videu je to nářez 

Je to černé (do lesku), ten modrý odstín dělá asi AR na skle. Ten je sice skvělý (je to ta SAR úprava) a víceméně čirý ale pod tímto úhlem a přímým světlem to takto vyjde na foto. V reálu to tak výrazné není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, _lip_ napsal:

V Japonsku 🙂
Ja je třeba pořídil na buyee.

No já se dívám napříč světem, ale nejsou teď nikde, a když jsou, tak za nesmysl (mám nastavenou nějakou svoji hranici), ale říkám si, že kdo si počká, ten se dočká, však vás někoho jednou přestaví bavit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se nastavit na buyee nejakej hlidaci pes? Ja se tam divam celkem pravidelne, ale jsou tam vylistovane nabidky za nesmysl, nebo ktere uz jsou prodane. Obcas se objevi neco v US, ale to je porod se s prodejcem domluvit a dostat je sem.
Ostatne podobne porody jsem mel se Pro Saturation. Byl jsem rad, ze jsem je sehnal pod 30, jenze se hlasi o servis. Takze nakonec to zas tak vyhodna koupe asi nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaké automatické hlídání jsem tam zatím také nenašel. Já se tedy koukám na ty aukce (Yahoo Auction), ne na nákup (Yahoo Shopping) v obchodech. Na těch aukcích jsou vylistované pouze dostupné (běžící aukce). Ty svoje jsem taky kupoval na aukci. Rakuten ani Mercari jsem nezkoušel, ale tam by také měly být pouze dostupné nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2021 v 6:33, JR_2010 napsal:

No já se dívám napříč světem, ale nejsou teď nikde, a když jsou, tak za nesmysl (mám nastavenou nějakou svoji hranici), ale říkám si, že kdo si počká, ten se dočká, však vás někoho jednou přestaví bavit 😉

Určitě se nějaké objeví. Nevím, jaký máš limit, ale myslím, že v dobrém stavu je pod 25 v Evropě (nebo s poplatky při dodání do Evropy) asi neseženeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...