Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

MM300 jsem mel uz asi dva roky zpatky, takze musim trosku dolovat v pameti.

- SD jsou vetsi hodinky. Vahove bych rekl, ze i tezsi. Vysku maji taky brutal, podobne jak MM300, ale diky tomu, ze je to vetsi placka, tak se ta vaha trosku lip rozlozi.

- MM300 jsou pomerne kompaktni hodinky (zvlast lug to lug), na kterych mi prave ta jejich vyska vzdycky vadila nejvic. Jinak se nosi relativne pohodlne. Je u nich vyhoda, ze maji roztec 20mm, takze jsem mel k dispozici vic nahrad za tah a taky ten tah neni tolik hmoty, jako ten 22mm u SD. Sponu maji oboje ale uplne totalne stejnou :)

- SD bych rekl, ze jsou takove vic wow efekt a vic nablyskane. MM300 byly vic nenapadne, ale v urcitych uhlech tlumeneho svetla naopak vic prekvapovaly.

- Myslim si, ze obema modelum by strasne prospela titanova verze. Byly by stejne velke, ale ta vaha by o dost klesla a v tom pripade by to byla na noseni totalni pohoda.

- Pridam jeste srovnani s Doxa Sub1000T, ktere ac papirove 44mm hodinky, tak z tech tri se nosi asi nejvic pohodlne, protoze to je taky placka bez nozicek a realne to pusobi z techto tri jako nejmensi hodinky. Nejvetsi bestie ze vsech je jednoznacne Orient SD :) 

Nemel jsem uplne chut posledni dobou utracet za jakakoliv nova Seika. Po porizeni a chvilce noseni Orient SD ale premyslim, jestli nesehnat stare MM300 (001 nebo 017) do komba k Orientum a Doxam :) Vsechny by podle me vedle sebe v hodinkovnici obstaly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM300 jsem mel uz asi dva roky zpatky, takze musim trosku dolovat v pameti.
- SD jsou vetsi hodinky. Vahove bych rekl, ze i tezsi. Vysku maji taky brutal, podobne jak MM300, ale diky tomu, ze je to vetsi placka, tak se ta vaha trosku lip rozlozi.
- MM300 jsou pomerne kompaktni hodinky (zvlast lug to lug), na kterych mi prave ta jejich vyska vzdycky vadila nejvic. Jinak se nosi relativne pohodlne. Je u nich vyhoda, ze maji roztec 20mm, takze jsem mel k dispozici vic nahrad za tah a taky ten tah neni tolik hmoty, jako ten 22mm u SD. Sponu maji oboje ale uplne totalne stejnou
- SD bych rekl, ze jsou takove vic wow efekt a vic nablyskane. MM300 byly vic nenapadne, ale v urcitych uhlech tlumeneho svetla naopak vic prekvapovaly.
- Myslim si, ze obema modelum by strasne prospela titanova verze. Byly by stejne velke, ale ta vaha by o dost klesla a v tom pripade by to byla na noseni totalni pohoda.
- Pridam jeste srovnani s Doxa Sub1000T, ktere ac papirove 44mm hodinky, tak z tech tri se nosi asi nejvic pohodlne, protoze to je taky placka bez nozicek a realne to pusobi z techto tri jako nejmensi hodinky. Nejvetsi bestie ze vsech je jednoznacne Orient SD  
Nemel jsem uplne chut posledni dobou utracet za jakakoliv nova Seika. Po porizeni a chvilce noseni Orient SD ale premyslim, jestli nesehnat stare MM300 (001 nebo 017) do komba k Orientum a Doxam  Vsechny by podle me vedle sebe v hodinkovnici obstaly. 
Super díky za odpověď. Já právě na pozici fancy diverů koupil (podruhé a dráž) 001 a tohle je zajímavá alternativa. MM300 mam teda na hraně s výškou tak příště zkusím asi ty teda ty Doxy.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...