Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

No jako zvazoval jsem jestli je vzit nebo ne, protoze A babku zrovna nebyly. Jsou z roku 2013 a cenikovka tehdy byla tusim kolem 1700usd. Na buyee se ted objevily i cerne taky pekne za raketku :)
S tim strojkem to tak neprozivam. Orient asi svuj chronostrojek nema, protoze donedavna jsem ani netusil, ze nejaka mechanicka chrona delali. Strojky se pujcujou napric celym hodinarskym prumyslem, tak vypomoc od Seika mi az tak neva. A byt na cifru napis Seiko, tak stoji dvakrat tolik…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, tak tato varianta mě nenapadla 😯 Orientí chrono to tady oživí, a zpestří - i když já osobně jsem nějak na tuto komplikaci zanevřel...

 

EDIT: co mě teda ale strašně kope do očí je ten font čísel u datumovky. Celý ciferník má sjednocený font a že je tam čísílek a pak do toho ta trojka na datumvce 🤨 Vím, že kdyby se něco takového ukázalo na nových Eltonech, tak zase nasypu pytel špíny, tak ať jsem konzistentně urýpaný všude 😀 @AndyAaron nenechej se tím prosím otrávit, jinak jsou dobré 👌

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta datumovka je nejslabsi clanek hodinek. 

Libi se mi umisteni v subcifru, je to takove skryte a lepsi jak nekde na 4 nebo mezi 4 a 5. Blbe ovsem je, ze datumovy venec je sedy nebo stribrny, takze to cislo se hur odecita. No a ten font me taky trkl do oci. Ale zase jak je to male a necitelne, tak to neni takova hruza :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...