Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Lidi se me casto ptaji z ceho je luneta na Pro Saturation Diverech. Dle specifikaci by to mela byt obyc hlinikova vlozka, ale je udelana tak zajimave brousene. Hodinkam to dodava docela dost luxusni nadech. Za normalniho svetla je luneta cerna:
946f34934e17b3e19ebf60b5cc6b44f4.jpg

Ale pri urcitych uhlech a lomu svetla vyleze matna struktura:
2edccb642475096fe6f1df48b01e54a8.jpg

Ktera navic za urcitych svetelnych podminek zesvetla:
896da63e70bf8cd0f69f513cc3681bab.jpg

Takhle z hlavy si neuvedomuju, ze bych podobne provedeni lunety videl jinde. Fakt to pusobi skvele.

Kdyz uz jsem mel v ruce fotak, tak pridam jeste jedny Orienty:
6770b31467b90dabb92c17c5e7006228.jpg

bc124b879a84d99f04866199287b9ca2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2021 v 20:42, Chronopetr napsal:

Spí to tu, tak vystavím další foto věrných souputníků na dovolené.

20210730_203856.jpg

Jojo, defendery jsou bomba. Úplně dostačujících 100M, pro větší jistotu šroubovací korunka, den v týdnu, přehledný. Mýval jsem je taky 24/7, bohužel do doby, než se mi začala zastavovat vteřinovka, vždy na stejném místě. A jako největší "administrativní" lenoch planety (navíc jsem shodou okolností mezi tím dostal jiný hodinky) jsem tak dlouho otálel s reklamací, až mi vypršela a teď nevím, komu šikovnýmu to dát a jestli to vůbec bude rozumně opravitelný.

Každopádně rozmýšlel jsem taky nad touhle pískovanou verzí s hnědým cifernikem a klasikou s tahem a černým ciferníkem. Nakonec vyhrála druhá varianta, ale je super vidět tu první i tady na fóru. 

 

 

PSX_20210801_122204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Jajar napsal:

Jojo, defendery jsou bomba. Úplně dostačujících 100M, pro větší jistotu šroubovací korunka, den v týdnu, přehledný. Mýval jsem je taky 24/7, bohužel do doby, než se mi začala zastavovat vteřinovka, vždy na stejném místě. A jako největší "administrativní" lenoch planety (navíc jsem shodou okolností mezi tím dostal jiný hodinky) jsem tak dlouho otálel s reklamací, až mi vypršela a teď nevím, komu šikovnýmu to dát a jestli to vůbec bude rozumně opravitelný.

Každopádně rozmýšlel jsem taky nad touhle pískovanou verzí s hnědým cifernikem a klasikou s tahem a černým ciferníkem. Nakonec vyhrála druhá varianta, ale je super vidět tu první i tady na fóru. 

 

 

PSX_20210801_122204.jpg

Já myslím, že tady je spousta šikovných hodinářů, co ti s tím můžou pomoct. Minimálně mě napadá Onyx Jihlava. Ještě jsem tu nečetl, že by si s něčím neporadili.

Jinak ten cifr je tmavě šedý, asi klame fotka. Doufám, že problémy se strojkem mě ještě nějakou dobu minou, než si vyžádají celkový servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...