Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Pavel87 napsal:

Pěkné, velmi pěkné. Jakpak sedí na ruce? 
 

Já právě objednal moje první Orienty, tak už se těším, až budou doma. 

Děkuji 👍, na mém zápěstí 18-19cm sedí perfektně, a blahopřeji k správné volbě😁, dle mých zkušeností si dovolím tvrdit že s Orientem téměř nelze šlápnout vedle 🍻 

_20210806_161407.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lacifer napsal:

Děkuji 👍, na mém zápěstí 18-19cm sedí perfektně, a blahopřeji k správné volbě😁, dle mých zkušeností si dovolím tvrdit že s Orientem téměř nelze šlápnout vedle 🍻 

_20210806_161407.JPG

Hodinky jsou to krásný a o ceně se ani nemusíme bavit. Já u nich mám osobní problém s tím, že mi strašně připomínají slavnější Longines Legend Diver... A to je u mě bohužel brzda, proč si je nepořídit. Ale závidím všem, co je mají 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě, jsou to takový Longines pro chudý, což mne rozhodně nemohlo od nákupu odradit, navíc tyhle "napodobeniny" od Orientu mají ručičky mnohem víc podobný blesku od ACDC
Až budou všechny hodinářské i jiné další firmy z jiných odvětví zpracovávat své produkty "pro chudé" jako firma Orient, dejte mi vědět. Budu chodit nakupovat pouze tam. Má zkušenost je konkrétně s japonskymi produkty taková, že evropska či světová konkurence za nimi nemůže ani "čuchat".

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, martiste91 napsal:

Až budou všechny hodinářské i jiné další firmy z jiných odvětví zpracovávat své produkty "pro chudé" jako firma Orient, dejte mi vědět. Budu chodit nakupovat pouze tam. Má zkušenost je konkrétně s japonskymi produkty taková, že evropska či světová konkurence za nimi nemůže ani "čuchat".

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk
 

To rád slyším a ještě raději si to ověřím sám na sobě! U Seika mám ten pocit také a u Orientu jsem se odhodlal ke koupi až teď. Uvidíme 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, martiste91 napsal:

Dnes tyto. Trochu těžké na ruku i přes silikonovy řemínek. Barevné provedení efektní. Celkové zpracování super. Jen ten řemínkem mi přijde na tak masivní hodinky trošku úzký.ad3d2dd51e725a227b5c97e2407a7ee9.jpge49e81ddf065281b6359058426884991.jpge11dfa2dde1a7c1025858896c67b01dd.jpgc4a528e81bd12d84738da8994adde28b.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk
 

MForce sleduji od začátku svého hodinkového blaznění. Zatím žádné nemám, ale snad se to změní. Z téhle série mě zaujaly ty s červeným cifrem. Jaký máš prosím obvod zápěstí? Jeden z duvodů pochybností je totiž velikost pouzdra na moji úzkou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MForce sleduji od začátku svého hodinkového blaznění. Zatím žádné nemám, ale snad se to změní. Z téhle série mě zaujaly ty s červeným cifrem. Jaký máš prosím obvod zápěstí? Jeden z duvodů pochybností je totiž velikost pouzdra na moji úzkou ruku.
Tak abych pravdu řekl, měřím zápěstí prvně v životě kvůli hodinkám. Jakteziv jsem si ho kvůli hodinkám neměřil. Prostě si hodinky kupuji podle toho, co se mi líbí. Naposledy mi zápěstí měřila moje babička před 35 lety, když mi šila bundu.:-) Vychází to něco mezi 19-20 cm?872b8bf84be0102f13837cd1f5579efa.jpga7c37d21e4d0222702ed2211959e48ec.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, martiste91 napsal:

Tak abych pravdu řekl, měřím zápěstí prvně v životě kvůli hodinkám. Jakteziv jsem si ho kvůli hodinkám neměřil. Prostě si hodinky kupuji podle toho, co se mi líbí. Naposledy mi zápěstí měřila moje babička před 35 lety, když mi šila bundu.:-) Vychází to něco mezi 19-20 cm?872b8bf84be0102f13837cd1f5579efa.jpga7c37d21e4d0222702ed2211959e48ec.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk
 

Dík. No, to je právě ono, já mám jen něco přes 17 cm. Když si je představím na sobě, měl bych je jak budík na zápěstí 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. No, to je právě ono, já mám jen něco přes 17 cm. Když si je představím na sobě, měl bych je jak budík na zápěstí
Hele, vůbec to neřeš, a pokud se ti líbí, prostě si je kup. Dělám to celý život zrovna tak! ;-) Já mám a nosím i pod kvadro budíky dvakrát tak větší s teploměrem a vlhkoměrem a ještě mi je můj šéf na jednom výročním večírku pochválil, fakt upřímně, jaký jsou to pěkné hodinky a jak mi seknou.;-) Prostě kupuj přesne v duchu reklamy : "Když je miluješ, není co řešit!"

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...