Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

To datum by šlo řešit v subcifru místo mimostředky (jako u retrograde). I když tyto datumovky jsou pěkné na fotkách, ale jak se zhorší člověku trochu zrak, tak jsou nepoužitelné... Jinak "kytara" mě taky láká, ale ta je přeci jen o kus propracovanější - jde vidět že je to OS řada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to podobně - tento model není pro mě, ale ono by jim snad i pomohlo, kdyby byly vyfoceny ne jen na ruce ve špatném světle, ale i v klidu na denním světle, položené na podložce. Mnohdy ty fotky uškodí hodinkám víc než by si zasloužily (u fotek na zápěstí typicky máznuté drobným pohybem, blbě zaostřené, spousta odlesků, špatné světlo....)
Chápu, není to focení nějakým kvalitnim fotoaparátem. Ten můj mobil nic moc nefoti. Vzal jsem to tedy druhým a z jiných pohledů. Ale jak jinak fotit hodinky když ne na ruce??? Samo, vidim zde různá zátiší, možná prubnu svým Nikonem někde v přírodě v budoucnu rovněž. Já ale nemám VIP format fotek, nepotrebuji, tak snad, jak říkal Neruda: "laskavý divák promine...":-)2835d62c2ca0eb657e7098c94da9cfb3.jpge6f01bd1aca160732e91788fd7fbe661.jpgb8e39550c3811f72c29ab87a4487fc32.jpg4035e2adce6d3c122f2e5240ba7beed7.jpgef68024d24dcd60af206709977f005f2.jpg88345bc5a771cf1591aa0c9705c0a5fa.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, není to focení nějakým kvalitnim fotoaparátem. Ten můj mobil nic moc nefoti. Vzal jsem to tedy druhým a z jiných pohledů. Ale jak jinak fotit hodinky když ne na ruce??? Samo, vidim zde různá zátiší, možná prubnu svým Nikonem někde v přírodě v budoucnu rovněž. Já ale nemám VIP format fotek, nepotrebuji, tak snad, jak říkal Neruda: "laskavý divák promine...":-)2835d62c2ca0eb657e7098c94da9cfb3.jpge6f01bd1aca160732e91788fd7fbe661.jpgb8e39550c3811f72c29ab87a4487fc32.jpg4035e2adce6d3c122f2e5240ba7beed7.jpgef68024d24dcd60af206709977f005f2.jpg88345bc5a771cf1591aa0c9705c0a5fa.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Ono to je dáno nahráváním fotek přes Tapatalk bez VIP, kdy to ty fotky hodně zmenší. Lepší je fotky nahrát přes web.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


DOTAZ
Ps. Mám poprvé v životě Kožený řemen. Je dobrý to něčím impregnovat (včelí vosk ) nebo tak něco?
Říkám si jestli na to něco je než to propotím?
Ostatní hodinky mám na omyvatelných řemenech (plast, silicon, NATO atd)
Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


DOTAZ
Ps. Mám poprvé v životě Kožený řemen. Je dobrý to něčím impregnovat (včelí vosk ) nebo tak něco?
Říkám si jestli na to něco je než to propotím?
Ostatní hodinky mám na omyvatelných řemenech (plast, silicon, NATO atd)
Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Požívám včelí vosk od kamaráda včelaře. No ale, že by se to nějak skvělé nanášelo a fungovalo to, jsem nepozoroval....Ale dočetl jsem se, že se rozhodne nemají používat krémy atp. Ale já si říkám, co bych tak asi mohl skazit takovým klasickym bezbarvým krémem na kožené boty??? Zkoušel to někdo???

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se na nejake voskovani vyprdl. Zvlast kremem na boty. Jestli chcete, aby vam od toho smrdela ruka, tak mozna. Navic to pak bude lepkave nebo mastne, zaserete si od toho obleceni, podrucku na gauci/v aute apod. 

Kdyz kozka zhnije, tak za petikilco poridite novou fajnovou a cajk, ne? Navic teda mne uz se dlouho nestalo, aby mi nejaky remen shnil. Asi jak ty hodinky tocim dost casto a nenosim je denne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se na nejake voskovani vyprdl. Zvlast kremem na boty. Jestli chcete, aby vam od toho smrdela ruka, tak mozna. Navic to pak bude lepkave nebo mastne, zaserete si od toho obleceni, podrucku na gauci/v aute apod. 
Kdyz kozka zhnije, tak za petikilco poridite novou fajnovou a cajk, ne? Navic teda mne uz se dlouho nestalo, aby mi nejaky remen shnil. Asi jak ty hodinky tocim dost casto a nenosim je denne...

Díky!
To zní rozumě.
Asi se na to vy….


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Andym - řemen je spotřebák - při denním intenzivním nošení, vlivu potu, atd se po roce vymění za čerstvý, a ještě to hodinky oživí. Při střídání hodinek se násobně životnost prodlužuje. Mně některé řemeny určitě přežijí....

 

EDIT: @chiefjinak tyto FIELDky jsou parádní - jak už tady padlo, k dokonalosti jim chybí jen datumovka v barvě a i to je jen moje subjektivní úchylka.👌👍

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se na nejake voskovani vyprdl. Zvlast kremem na boty. Jestli chcete, aby vam od toho smrdela ruka, tak mozna. Navic to pak bude lepkave nebo mastne, zaserete si od toho obleceni, podrucku na gauci/v aute apod. 
Kdyz kozka zhnije, tak za petikilco poridite novou fajnovou a cajk, ne? Navic teda mne uz se dlouho nestalo, aby mi nejaky remen shnil. Asi jak ty hodinky tocim dost casto a nenosim je denne...
Existují i originální kožené řemínky právě od Orientu na konkrétní modely. Jiné neoriginální řemínky pak s takovými hodinkami prostě nedávají ten originální Glanz. A takový origo řemínek stojí i 1000 - 1500 CZK. A člověk si pak rozmyslí, zda je to spotrebak. Takže já se o řemínky snazim nějak starat. Stojí mi to za to. A jak správně píšeš Ty nebo kolega? Pokud člověk střídá modely může takovou péči o řemínek a spolu se střídáním modelu safra prodloužit jeho životnost. Jinak nejake povídání o tom zde:

https://www.hodinky-365.cz/blog/kozene-reminky-jak-je-cistit-a-jak-o-ne-pecovat-x31904

https://www.timestore.cz/Tema/Blog-CZ/Pece-o-kozeny-hodinkovy-reminek-Jak-na-to


Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Andym - řemen je spotřebák - při denním intenzivním nošení, vlivu potu, atd se po roce vymění za čerstvý, a ještě to hodinky oživí. Při střídání hodinek se násobně životnost prodlužuje. Mně některé řemeny určitě přežijí....
 
EDIT: [mention=70840]chief[/mention]jinak tyto FIELDky jsou parádní - jak už tady padlo, k dokonalosti jim chybí jen datumovka v barvě a i to je jen moje subjektivní úchylka.

OK díky!
Jsem nadšen, udělal jsem trochu YouTubový průzkum a vzešly mi z toho právě tyhle Orient Star, a Seika SRPG35, už jsem je tu taky postoval.
No a tak jsem je vzal oboje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...