Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Dnes opět quartzy s báječně tmavě modrým ciferníkem. Přesnost, musím říci, super. Od poslední korekce cca.pred měsícem předejití sotva o půl vteřiny. Trošku masivní a těžší na ruce, ale jinak fajn design a příjemné na pohled. Originál modrý kožený řemínek koresponduje a k hodinkám skvěle pasuje a doplňuje/ podtrhuje je.9d653ef9fccae237ba676033150f6bb1.jpg79b762ef876ccc2e1cd313ff87df229c.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Snekofon napsal:

Já dnes zase nasadil Retrogrady....jednak byly v běhu, druhak mě po přezutí baví asi nejvíc....poslední foto, večer je zase na čas zaparkuji a vyvětrám něco jiného...

IMG20210830111900.thumb.jpg.256178a0863d144158864574b91aea90.jpg

Jsou super a ten řemen jim sekne 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Chronopetr napsal:

Gratulace! 

Jsou to parádní hodinky! Jen ten lehoučký chrastící tah je takový specifický, dává to úplně jiný pocit na ruce než něco solidně těžkého! Užívám si je a něco mi říká, že to bude dlouhá láska. A to jsem Orienty dlouho přehlížel, já bláhový… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Pavel87 napsal:

Jsou to parádní hodinky! Jen ten lehoučký chrastící tah je takový specifický, dává to úplně jiný pocit na ruce než něco solidně těžkého! Užívám si je a něco mi říká, že to bude dlouhá láska. A to jsem Orienty dlouho přehlížel, já bláhový… 

Vždycky je fajn číst ty nadšené komentáře po každém novém přírůstku 👍. Já už mám první generaci Defenderů v šedé. A jak se blíží Vánoce, vybírám další potěšení. A velmi mě láká mít i zástupce druhé generace. Jsou strašně fajn. Ale těch možností a tužeb je tolik... Sám jsem zvědavý, které to nakonec budou. Tak užívej té nové parády!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi moc líbí. A hodně si považuji toho, že když mají hodinky na více místech použitý číslice ( tady konkrétně např. datum, 24h subciferník, minuty) že použitej font je všude stejnej a tím pádem to všechno vypadá krásně sladěný. To úplně tak častej jev není a já sem na tohle takovej hajsavej. Tady je ale pohoda a klid. Fakt moc hezký hodinky.

IMG_20210902_222452.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...