Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

@_lip_ Konečně někdo taky nazul retrogrády - za peníze co se dají pořídit jsou to parádní hodinky. V reálu jsem byl trochu překvapený - z fotek jsme je čekal větší, ale na mou ruku jsou v pohodě. Bílí cifr se bude pěkně kombinovat i k nějakému povedenému hnědému řemenu. Tak jsem zvědavý jestli je tady ještě někdy zahlédnu, nebo jen skončí v tvém obrovském archívu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Snekofon napsal:

@_lip_ Konečně někdo taky nazul retrogrády - za peníze co se dají pořídit jsou to parádní hodinky. V reálu jsem byl trochu překvapený - z fotek jsme je čekal větší, ale na mou ruku jsou v pohodě. Bílí cifr se bude pěkně kombinovat i k nějakému povedenému hnědému řemenu. Tak jsem zvědavý jestli je tady ještě někdy zahlédnu, nebo jen skončí v tvém obrovském archívu :)

Nějakou dobu jsem po nich už koukal, ale konečně jsem narazil na vhodný model za dobrou cenu 🙂

Moc jsem nečekal, ale velice příjemně mě překvapily. Akorát tah není nic moc - více se mi líbil ten z té předchozí verze, ale ty jsem nechtěl kvůli té dlouhé retro ručce a čistým indexům a ručičkám (špatná viditelnost).

Rozměrově jsou opravdu menší, než jsem čekal, ale vysoké jsou tedy zase až naopak více.

A mají dost zajímavých detailů - např. konkávní tvar lunety a nožiček.

Uvidíme, jak budou šlapat, ale zatím si je určitě nějakou dobu ponechám 😉

Původně jsem je přihodil k jinému balíčku, abych ušetřil na poštovném a celním poplatku, ale možná z nich nakonec budu mít větší radost, než z těch druhých - ty asi představím v následujících dnech (v tomto fóru, takže můžete hádat...).

-Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sem furt ty retrogrady hazite, tak me zacinaji lakat dost fest. Asi na ne taky jednou dojde. Tohle jsou jedny z mala hodinek, kterym bych odpustil datum v subcifru. Ale jen v tehle verzi. Ta nova bez lumi ma tu datumovku stupidni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je ten slíbený druhý kus. Teď jsem chtěl zkusil prostě bílou...
Musím říct, že ty modré ručky tomu dávají hezký detail.8ee65c3f342455ff01cd43cec77e131e.jpg

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou pěkné - já jedny klasické OS s ukazatelem rezervy zvažuji pořídit taky, sice nevím kdy by se dostaly na ruku... aby se dostaly na ruku tak budou muset být něčím  jiné a zatím mně z toho lezou jen ty se vzorem "hnědé paluby" (modré, černé, šedé a bílé číselníky mám na mnoha jiných hodinkách). Blíží se podzim / zima to zase zaměřím víc pozornosti do hodinek a budu nakupovat :)

Tyto tě zaujaly méně než Retro tím, že jsou po tom co všechno máš doma už moc obyčejné? Nechceš udělat foto tvé OS rodiny - pokud se nepletu tak máš GMT, Retro a šachovnice... v takové sestavě i pěkné hodinky mají co dělat aby nezapadly....

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou přehledovou fotečku bych tady mohl hodit. Minimálně tři kusy už jsou vybrané na prodej - akorát to musím nafotit a šoupnout sem :-)
Jinak tyhle poslední bílé jsou titanovky se SAR sklem. Ten titan mi začíná vyhovovat čím dál více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tyto modré potápky. Díky kovovému pásku/ tahu trochu těžší na ruce. Ba co víc jsou cítit docela dost na zápěstí. Zjišťuji, že jsem v poslední době odvykl kovovým tahům a díky tomu těžším hodinkám. Ale jinak design a barva super. Provedení Orient = prostě parádní.e1c977fb2c75b15a8b50fc5ec626ef56.jpg67e85f3a0c93cc9c99e40cdb5013b191.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase sintám po těch vínových, když se objeví nějaká fotka. Když jsem je kupoval, tak jsem vybíral právě mezi těmi variantami, no nakonec se naskytla hodně výhodná koupě na tyhle, tak jsem je vzal. Pořád jsem po roce na houpačce, zda je neprodat, protože jsou většinu času dost nevýrazné, ale když na ně dopadne světlo pod správným úhlem, tak ta barva je neskutečná.. Navíc mi u červených trochu vadí barevně nesladěná luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...