Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Dík, vraby. Největší obavy byly z l2l 52mm, ale díky zkoseným nožkám sedí skvěle, guma měkká a pohodlná, celkově jsou parádně vyvážený. Ta vysmívaná/opovrhovaná ochrana je jen třešnička, bez ní by to nebylo ono, prostě to tam sedne. Zkrátka - mám z nich velkou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, lub napsal:

Dík, vraby. Největší obavy byly z l2l 52mm, ale díky zkoseným nožkám sedí skvěle, guma měkká a pohodlná, celkově jsou parádně vyvážený. Ta vysmívaná/opovrhovaná ochrana je jen třešnička, bez ní by to nebylo ono, prostě to tam sedne. Zkrátka - mám z nich velkou radost.

Já také gratuluji. Měl jsem v hledáčku červené, ale zkrátka nakonec to vyhrály (zatím) jiné. Určitě bych do nich nerýpal a nechal je v původním stavu, ale čistě pro zajímavost...ta ochrana korunky vypadá jako snadno imbusem odnímatelná...nebo je to jen designérský doplněk ty šroubky? Nezkoušel jsi? Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2021 v 10:43, Chronopetr napsal:

Já také gratuluji. Měl jsem v hledáčku červené, ale zkrátka nakonec to vyhrály (zatím) jiné. Určitě bych do nich nerýpal a nechal je v původním stavu, ale čistě pro zajímavost...ta ochrana korunky vypadá jako snadno imbusem odnímatelná...nebo je to jen designérský doplněk ty šroubky? Nezkoušel jsi? Díky. 

malej imbusek mám, tak jsem to zkusil - je tam normální závit, sundávat samozřejmě nebudu, však jsem je koupil i kvůli tomuto prvku. nad seiko tuňákama se taky nikdo nepozastavuje, že je tam ta předkožka v podstatě zbytečná :D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, lub napsal:

malej imbusek mám, tak jsem to zkusil - je tam normální závit, sundávat samozřejmě nebudu, však jsem je koupil i kvůli tomuto prvku. nad seiko tuňákama se taky nikdo nepozastavuje, že je tam ta předkožka v podstatě zbytečná :D.

 

Jasné, byla by to pak klasika jako každé druhé potápky. Ale je to zajímavá myšlenka výrobce a jsou mi tím ještě sympatičtější. Díky za reportáž 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AKUC - na Tisellky si uz moc nepamatuju. Mel jsem navic jednoduchou A-muster verzi. Tisellky byly 40mm, tyhle jsou 42mm a ta velikost je tam znat. 40mm pro me lepsi. Tisellky navic mely zajimavejsi diamantovou korunku. Tady tyhle hammer crown jsou pro me trosku nudnejsi. 

Orient je na druhou stranu moje srdcovka a jakoze B-muster je mozna trosku zajimavejsi. Pokud jde o strojek, tak Miyota 90s5 v Tisell byla o dost odladenejsi. Popravde receno, posledni dobou se mi nedostaly do rukou Orientky, ktere by sly aspon trosku presne. Vzdycky je odchylka vetsi nez 15s at uz do plusu nebo do minusu.

Jakoze mit tyhle Orientky a k tomu do komba a-muster tisellky mi neprijde tak blbej napad, popravde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karbon je super.

No, u me to neni extra slava.

OS Modre GMT delaly +14s.

OS Cerne GMT delaji +16s.

OS Chrona +6s.

Saturation Divery -32s.

Cerna Bambina +16s.

Svetla Bambina +27s.

Dalsi svetla Bambina delaly +15s.

Flighty +3s.

Pepsi Mako nemam zmerene, ale tam mi to xjr1 odladil radove +2s tusim.

 

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...