Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Jojo, já jsem se rozhodl sehnat si je z venku a nečekat co, kdy, za kolik a jestli vůbec se objeví u nás v našich obchodech, hrozbě "výpalného" navzdory. No a dodnes mi nic nepřišlo, že bych měl něco zaplatit ( společnosti FedEx jsem poskytl plnou moc při zastupování mě při proclení zásilky) a taky dodnes sem nikde u nás třeba tyhle svý nikde neviděl, takže bych se nebál nakonec klidně i něco zvenku 🙂 Řek sem si, že prostě tak moc chci, že klidně i to výpalné risknu a vono nic 🙂

OS sou podle mě vesměs na příležitost svatby jako dělané, sou originální, sváteční a neokoukané. Mě se od nich líbí snad všechno, snad i ty s tím průstřelem 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gargamelto výpalné od FedEx tě nemine, narozdíl od ČP, nebo DHL nevybírají poplatek ihned při dodání balíku, ale pošlou fakturu, klidně až po více než měsíci. Takto už jsem se radoval taky a objednával o to víc ve víře že FedEx to prostě umí...pak přišly ty faktury a nadšení mě opadlo😬🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Fedex to takto dělá někdy od léta. Jinak teď nastala ještě úprava u DHL, snížili výrazně ten poplatek za prodlení. Fedex je tedy stále levnější. Pořád lepší než ČP, ta mi není schopna proclít balík z UK už dva měsíce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vy mě tady teda pěkně ser.te s těmi Orient Star 🙂 Škoda, že se nedají sehnat tady někde u nás a musí se těšit takové komplikace jako je clo. S ČP mám v tomto směru také nějakou zkušenost a věřte mi, že toto řešit nechcete - např. u zásilky z USA za cca 1200 napočítat clo za 250 je zvěrstvo! 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš spíše asi DPH (21%), ne? Výše cla závisí na obsahu zásilky, třeba u hodinek je clo a kus pár korun. Jinak by se tedy ty výše neměly lišit mezi kurýry, je to dáno celní správou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pavel87 napsal:

Chlapi vy mě tady teda pěkně ser.te s těmi Orient Star 🙂 Škoda, že se nedají sehnat tady někde u nás a musí se těšit takové komplikace jako je clo. S ČP mám v tomto směru také nějakou zkušenost a věřte mi, že toto řešit nechcete - např. u zásilky z USA za cca 1200 napočítat clo za 250 je zvěrstvo! 
 

 

skús Svédsko alebo Španielsko ... občas majú dobré ceny  ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 2. 2022 v 14:21, Snekofon napsal:

@gargamelto výpalné od FedEx tě nemine, narozdíl od ČP, nebo DHL nevybírají poplatek ihned při dodání balíku, ale pošlou fakturu, klidně až po více než měsíci. Takto už jsem se radoval taky a objednával o to víc ve víře že FedEx to prostě umí...pak přišly ty faktury a nadšení mě opadlo😬🤑

Takže si měl úplnou pravdu, výpalníci už o sobě dali vědět:

 

20220223_230602.thumb.jpg.e9b6a32c4020d5a14d3d1071bc69a653.jpg

Ale stejně nelituju ničeho, tyhle hoďky prostě miluju. 11,200 cena hodinek, plus  nehorázných 3,096 na výpalném, to máme suma sumárum za nějakých 14, 296 Kč, ještě to jde. 

Aspoň ta kavárna dneska byla fajn 🙂

 Nu nic, jdu cálovat 😄

20220223_153315_remastered.thumb.jpg.6734a3a5342255c6a2f8411dce343fc8.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2022 v 20:31, tombas napsal:

Dočasně na neoriginálním strapu - nový přírůstek a mé první orienty:

IMG_20220228_171528.thumb.jpg.763be0aebbb7f2ee097dbb4c9efd709d.jpg

👍

trochu problém sehnat správný řemen, žejo.. v tomhle mě orient trochu sejří. kdyby měly 20mm, tak jsou dokonalé. já 21mm nakoupil několik na cheapestnatostraps, kvalita průměrná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, lub napsal:

👍

trochu problém sehnat správný řemen, žejo.. v tomhle mě orient trochu sejří. kdyby měly 20mm, tak jsou dokonalé. já 21mm nakoupil několik na cheapestnatostraps, kvalita průměrná.

No ono to asi stejně nebude potřeba, viz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...