Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 33 minutami, siwi napsal:

Tyhle japonské strojky mají poměrně "živé" rotory, které dokážou strojek udržovat v chodu i při pár hodinách nošení. Ale pokusil bych se nosit ty hodinky déle, třeba 12 - 14 hodin denně, aby se natáhly doplna. Pak by ta přesnost mohla být mnohem lepší.

Je to tak, mé jediné orienty mají při menším natažení pružiny +3s a při plném natažení 0s/den (měřeno v aplikaci na mobilu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem je měl vyhlédnuté od zimy, konečně byly k sehnání i v Evropě. Orient RA-BA0005S.

Nejnovější verze Multi Year Calendar, šestkový strojek, jedna korunka, kterou se vše seřizuje.

Nádhěrně zpracovaný cifer s plastickými indexi, který na přímem slunci je sněhově bílý se střibrnými ručkami a indexy, jinak slonovinová bíla a "měděné" indexy a ručky.

Nádhera!

Foto 1H.jpg

Foto 2H.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, H.Z. napsal:

Už jsem je měl vyhlédnuté od zimy, konečně byly k sehnání i v Evropě. Orient RA-BA0005S.

Nejnovější verze Multi Year Calendar, šestkový strojek, jedna korunka, kterou se vše seřizuje.

Nádhěrně zpracovaný cifer s plastickými indexi, který na přímem slunci je sněhově bílý se střibrnými ručkami a indexy, jinak slonovinová bíla a "měděné" indexy a ručky.

Nádhera!

Foto 1H.jpg

Foto 2H.jpg

Krasavice, užívej! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem špekuloval, jestli  mi nepřekážejí v hodinkovnici.
Ale pak jsem v šuplíku vyštrachal SEIKO tah, přihnul plíšky, strávil chvilku bojem se stěžejkama (dlohou předlouhou)
a

vítejte zpět na palubě
 

orient_na_seikotahu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...