Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

V 3. 5. 2022 v 14:39, _lip_ napsal:

To je právě třeba "problém" s tím AR, když víš, že to oni sami umí lépe 😄6ac98cc4d4d61e6122c36687e5b30b9e.jpg

Sakra, to je riadny rozdiel.

Uz dlhsie nad orientstar uvazujem a prave tie dva modely, kt. si poslal mam v top3. 

A to som myslel, ze AR maju rovnaky, takze asi bude jasno, po ktorych pripadne skocim > Velke dik za toto foto

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, miro_mt napsal:

Sakra, to je riadny rozdiel.

Uz dlhsie nad orientstar uvazujem a prave tie dva modely, kt. si poslal mam v top3. 

A to som myslel, ze AR maju rovnaky, takze asi bude jasno, po ktorych pripadne skocim > Velke dik za toto foto

 

 

Tady jsem vybral trochu schválně úhel a světlo, kdy to jde fakt hodně vidět, ale je to samozřejmě poznat běžně.

Ještě bych asi měl uporoznit, že ten model vlevo je titanová verze (myslím WZ0021AF) a to byly myslím pouze JDM. V evropě běžně prodávané podobné novější modely (RK-AUxxx) jsou ocelové a mají pouze normální vnitřní AR (ale zase 50h rezervu). Ten oboustranný (SAR) mají pouze některé řady Orient Star. Např. ještě třeba ty GMT, které mám v inzerci 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět sportovní potápky. Silikon řemínek velmi příjemný. Trochu menší průměr na ruce, než jsem zvyklý obvykle nosit. Ale zase velmi lehké. Kontrast zlata versus černá je vzhledově zajímavý. Velmi tichý chod. Chráněná korunka. Safírové sklíčko. Prostě pohodové nošení.

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk



10a865f96460e467d4786484d69e1434.jpg8ed3ef37b65c5ae7438ba819223f3700.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...