Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Pojedu na dovolenou, tak jsem urychlil zamyslene upravy. Ray 2, tzv. "Havran" (Raven) jsou prima hodinky za hodne malo penez. Ale ta luneta, ta luneta. No nic, mel jsem nastesti doma asi uz 7 roku safir na Seiko Sumo (vymenu jsem nikdy neuskutecnil), a jsou to nastesti rozmery, ktere presne sedi na tyhle Orienty. Potom uz jen lunetu (ocelova verze se da sehnat lehce, PVD verzi ma podle me jen DLW Watches v Singapuru), vlozku lunety na pocitani piv, a je hotovo.

Jo, a malem jsem si urizl palec, teda, ta origo luneta tam nema moc mista a ja mel pouzivat mensi nuz. Ale uz jsem zamackl slzy, dal na to naplast, a delam ze nic... 🙂

Za to "predtim" a "potom" v Anglictine se omlouvam. Jsem na to uz prilis navykly, a uz se mi to nechce predelavat.

 

before-after.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu po delší době přispět s Orienty na ruce. Musím říct, že tyto Bambina pro mě z mých hodinek mají největší WOW efekt, když se po delší době dostanou na ruku. Vím, že jsou fajn, ale když je po pár měsících nasadím, vždycky koukám, jak moc jsou fajn! 👍

20220816_120720.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět moje oblíbené žluto zelenkavé se stoletým kalendářem na koženém tahu. Moc fajn model, přehledne a lehké na ruce, přitom pouzdro s velkým průměrem ale současně nízké. V pohodě se vejdou pod rukáv. Kombinace zelená a žluta je velmi efektní.9abed092304dfab966a04d7fbd3bf824.jpg270bd2ddabdde3b811480057c934ee59.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...