Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

On 12/24/2022 at 1:32 PM, _lip_ said:

Dnes moje vánoční hvězdy. Tak šťastné a veselé všem 🙂7466c58a6e3f1c2ffb5692f707383ece.jpg

To je nadhera!

Takovy GS look and feel.

Jeste se mi libi ty s tim modrym cifrem a zlatymi indexy, rucickami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nadhera!
Takovy GS look and feel.
Jeste se mi libi ty s tim modrym cifrem a zlatymi indexy, rucickami.
Dík, jsou opravdu skvělé.
Které modré se zlatem myslíš?
V této řadě se dělaly klasické bicolory anebo tyto šedé s růžovým zlatem. Modré se zlatem se dělaly myslím nějaké retrogrády. f10d8e5e5978501e98c2f3038e397b93.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 hours ago, _lip_ said:

Dík, jsou opravdu skvělé.
Které modré se zlatem myslíš?
V této řadě se dělaly klasické bicolory anebo tyto šedé s růžovým zlatem. Modré se zlatem se dělaly myslím nějaké retrogrády. f10d8e5e5978501e98c2f3038e397b93.jpg

 

 

Tyhle, je to modra ne?

RE-AU0005L00B

image.png.eb3607730128af32ae0258175fc96a3e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, chief napsal:

 

 

Tyhle, je to modra ne?

RE-AU0005L00B

 

Jo, cifr je modrý s hezkým sunburstem, zlaté je tedy jenom logo, vteřinovka a dvanáctka. A jestli si dobře pamatuji, tak to bylo taky růžové zlato. Měl jsem je a byly super, byly to moje první OS, které mě vlastně přitáhly ke značce 🙂

Tyhle mají novější strojek, jsou z oceli a mají jenom vnitřní AR. Ty titanovky jsou podle mě celkově lepší. Bohužel v téhle barevné variantě se nedělaly, modrá byla pouze s čistě stříbrnými ručkami a indexy. Tady ten lehký zlatý nádech celkovému vzhledu docela pomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2023 v 10:58, _lip_ napsal:

Dík, jsou opravdu skvělé.
Které modré se zlatem myslíš?
V této řadě se dělaly klasické bicolory anebo tyto šedé s růžovým zlatem. Modré se zlatem se dělaly myslím nějaké retrogrády. f10d8e5e5978501e98c2f3038e397b93.jpg

Ty indexy vypadají, že vylezou sklíčkem ven:) Jsou opravdu parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/31/2023 at 9:42 AM, _lip_ said:

Jo, cifr je modrý s hezkým sunburstem, zlaté je tedy jenom logo, vteřinovka a dvanáctka. A jestli si dobře pamatuji, tak to bylo taky růžové zlato. Měl jsem je a byly super, byly to moje první OS, které mě vlastně přitáhly ke značce 🙂

Tyhle mají novější strojek, jsou z oceli a mají jenom vnitřní AR. Ty titanovky jsou podle mě celkově lepší. Bohužel v téhle barevné variantě se nedělaly, modrá byla pouze s čistě stříbrnými ručkami a indexy. Tady ten lehký zlatý nádech celkovému vzhledu docela pomáhá.

Aha, dobré vědět.

Díky za info 👊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...