Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Když Orient, tak jedině s věčným kalendářem. Orient CEU07005B

 

Momentálně mám na ruce tytéž ( jen ne tak vyblejskaný ). Stále uvažuju, že se jich zbavím, ale nemůžu se k tomu rozhoupat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie,nevím,jestli neklame ta fotka,ale vypadá to,že máš hodně malou ruku.Tady ty Maka působí obřím dojmem.Kolik máš cm?

 

možná to tak nevypadá, ale prodloužený tah na 23,5 cm určitě nebude na malou ruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně mám na ruce tytéž ( jen ne tak vyblejskaný ). Stále uvažuju, že se jich zbavím, ale nemůžu se k tomu rozhoupat.

 

Jsem na tom podobně. Jsou to moje první pořádný hodinky, tak se mi je taky nechce jen tak prodávat...

Upraveno uživatelem Maiestatus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Doufám, že už brzo dodám foto dalších Divers Orientů ... mám na vyčištění Orient King Divers ... jinak na tyhle World Diver dělali reklamu spíš jako na letecké ... asi předpokládali, že při delším přistání skočí pilot k moři :rolleyes:

post-11168-013890700 1355340348.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nemůžu spát, tak jsem vyhrabal dvoje šikmooké:rambo:

 

Trochu jsem je dal do pucu a teď co připravit na zejtra??!

 

post-22963-011180100 1356312573.jpg

 

Překvapilo mě jak jsou krásně čistý!!?A to jsou prej z pětaosumdesátého?!!

 

post-22963-004021000 1356312602.jpg

 

post-22963-062006400 1356312619.jpg

 

A teď co na ruku??

 

post-22963-007262200 1356312644.jpg

post-22963-090894600 1356312660.jpg

 

Jo ještě dotaz? jakej je mezi nima rozdíl matou mě ty tři hvězdičky?

Strojek je totožnej!!

 

Pěkný :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já dnes poprvé tyhle Ray, jsem z nich nadšený, jsou to moje první automaty. Neporadil byste mi někdo nějaký pěkný kaučukový, čí kožený ( voděodolný) řemen? Líbí se mi tenhle, ale nevím jaký rozměr(22mm?) a ani nevím, jestli by k tomu seděl, rád bych to viděl naživo.

post-25666-040828900 1358183045.jpg

Upraveno uživatelem JimmyTulip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes poprvé tyhle Ray, jsem z nich nadšený, jsou to moje první automaty. Neporadil byste mi někdo nějaký pěkný kaučukový, čí kožený ( voděodolný) řemen? Líbí se mi tenhle, ale nevím jaký rozměr(22mm?) a ani nevím, jestli by k tomu seděl, rád bych to viděl naživo.

post-25666-040828900 1358183045.jpg

 

ano, rozteč nožek je u Deep i Ray tebou uváděných 22 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes poprvé tyhle Ray, jsem z nich nadšený, jsou to moje první automaty. Neporadil byste mi někdo nějaký pěkný kaučukový, čí kožený ( voděodolný) řemen? Líbí se mi tenhle, ale nevím jaký rozměr(22mm?) a ani nevím, jestli by k tomu seděl, rád bych to viděl naživo.

post-25666-040828900 1358183045.jpg

 

Ahoj, co se týče toho rozměru, tak rozteč je skutečně 22mm. Je otázka, jestli potápky zrovna patří na řemen, ale zrovna k těmhle si myslím pasuje ledacossmile.gif Já mám taky jedny v modré barvě, nicméně je mám na tahu. Jinak mrkni sem do toho vlákna. Jsou tam tyhle hodinky vyfocené na různých řemenech a mimo jiné i na něčem dost podobném, co zamýšlíš koupit. Jo a co jsem se tak díval na netu, tak k těmhle hodinkám se mi fakt hodně líbil i prošívaný hnědý řemen, tak můžeš mrknout pro inspiraci...smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co se týče toho rozměru, tak rozteč je skutečně 22mm. Je otázka, jestli potápky zrovna patří na řemen, ale zrovna k těmhle si myslím pasuje ledacossmile.gif Já mám taky jedny v modré barvě, nicméně je mám na tahu. Jinak mrkni sem do toho vlákna. Jsou tam tyhle hodinky vyfocené na různých řemenech a mimo jiné i na něčem dost podobném, co zamýšlíš koupit. Jo a co jsem se tak díval na netu, tak k těmhle hodinkám se mi fakt hodně líbil i prošívaný hnědý řemen, tak můžeš mrknout pro inspiraci...smile.gif

 

Super, díky za inspiraci :). Rád bych k nim pořídil vícero řemenů, abych si je občas mohl nějak ozvláštnit, například kůži na nějakou společenskou akci, tah do kanclu, kaučuk někam na plovárnu nebo do lesa :). Jinak dnes jsem tu viděl foto jedněch orientů v oranžový barvě s oranžovym kaučukem a moc se mi to líbí foto, tak přemýšlím, že bych si pořídil ještě jedny od Orientů, za ty peníze je to krásnej kauf si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...