Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Tady jsem si dovolil... kdybyste se neurazili... na ukázku... pár foteček z naší zahrádky.

na práce zahrádce si s Ray ještě netroufnu, na to mám jinačejší tooly

 

 

jinak teda, siwi, ty fotky máš super. Mako jsou taky pěkný, v podstatě se mi asi líběj víc, než Ray. mít trošku lepší lumi, tak by u mě vyhrály.

 

 

 

post-5667-0-08907200-1557000204_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Dobove recenze si na lumi na Mako stezovaly. Jsem rad, ze to neni takova hruza ;)

 

Jsně. Pokud se ta lumi srovná třeba s Monstrama, tak účinná určitě není. Ale celou zimní noc vydrží a čas se dá krásně přečít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už se 10 let motám v kruhu. seiko-orient-amfibie-casio-citizen. větší ambice nemám, ale nějak se mi to doma začíná hromadit. asi budu shánět další hodinkovnici.

 

seiko - vzhledem k tomu, kam tahle značka kráčí, už další neplánuju, ale ty co mám jsou super.

orient - propracovaný orient star a univerzální potápky, takže taky hotovo

casio - sem tam nějaké digi pro radost za pár korun

amfibie - no, možná ještě jedny si dovedu představit, tam je to ještě otevřený :D. amfibie mají největší kouzlo a tříbí fantazii. na nich se člověk může dostatečně realizovat :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní plán byl ponosit je jen pár dní, aby se promazaly kolečka a současně se neošoupaly barvičky. Ale už asi měsíc je nedokážu sundat z ruky. TAGy se už dávno zastavily a odpočívají v hodinkovnici.

 

post-437-0-66204600-1557422290_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...