Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

EDIT: Ať nejsem OT jedna rychlá fotka z mojí sbírky...

 

attachicon.gifIMG_8919.jpg

 

Já doufám, že tě Orienty jedno přejdou, svojí sbírku rozpustíš a já budu zrovna u toho, protože tohle jsou po tvých King Diverech další Orienty, které mi nedají spát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, Orienty jsou na fóru lehce podceňované, ale já je mám moc rád. Prozradíš proč ses nakonec rozhodl pro černý cifr? Chtěl si tuším světlý ne?

 

EDIT: Ať nejsem OT jedna rychlá fotka z mojí sbírky...

 

attachicon.gifIMG_8919.jpg

Jj, byl jsem celkem pevně rozhodnutej pro bílej ciferník, ale syn mě pak ujišťoval, že   černá je hezčí , tak proto. Jak tak koukám na ty tvoje , tak se mi zase líbí víc bílej cifr. Ach jo.

Zjevně jsem nějakej rozháranej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ručky, barva cifru, tvar indexů i font písma mi něco docela připomíná :whistling: Takže gratulace.

Zajímá mě ale Tvůj pocit z toho pásku, předpokládám, že je to origo co byl na hodinkách. Dík. 

Pásek je skutečně origi, šířka 21 mm, a je prostě tvrdej jako prase.. Nejsem zmlsanej nějakou extra kvalitou , na nošených hodinkách mám většinou kvalitnější Mavex a  ním jsem velmi spokojenej. Ale třeba originálek časem vyměkne , uvidím.

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode dneška Mako na nato strapu. A může za to zde přítomný travex, protože než jsem ho potkal na srazu, byl jsem přesvědčený, že bych si nato na hodinky nikdy nedal. Dnes mám doma dva hadry a myslím, že to ještě není konečná stanice. Nosí se to moc dobře. Díky, travexi.

post-32939-0-02143000-1402151641_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode dneška Mako na nato strapu. A může za to zde přítomný travex, protože než jsem ho potkal na srazu, byl jsem přesvědčený, že bych si nato na hodinky nikdy nedal. Dnes mám doma dva hadry a myslím, že to ještě není konečná stanice. Nosí se to moc dobře. Díky, travexi.

attachicon.gifsob8057.jpg

 

Správně postupuješ a nezapomeň, že je tu i zulu strap. Ten by také neměl být zanedbán.

 

Jinak dnes zase Ray.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správně postupuješ a nezapomeň, že je tu i zulu strap. Ten by také neměl být zanedbán.

 

Zulu strap žádný nemám a ani o něm neuvažuju. Změna by mohla nastat snad jen v případě, že bysme sešli někdy v budoucnu na dalším srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...