Jump to content
t48mirek

Jaké Hodinky Orient nosite

Recommended Posts

Přezul jsem na mesh. Snad to není moc haute.

post-33141-0-22569100-1575209965_thumb.png

Lacifere, už jsem asi pochopil, jak se z těch tvých HH odčítá čas, ale furt mi není jasný, proč jsou na tom levým ciferníku dvě ručičky. Jedna bude asi sekundovka, co?

Díky. Prohlíženo na telefonu, takže jsem ji neviděl, sotty. Takže dve nezávislé časy vedle sebe - jeden zobrazený klasicky a druhý otočnými věnci? Dva strojky? Zajímavé hodinky, jistě by stálo za to se o nich trochu rozepsat.

Přezul jsem na mesh. Snad to není moc haute.

attachicon.gifIMG_20191201_134752-01.png

Lacifere, už jsem asi pochopil, jak se z těch tvých HH odčítá čas, ale furt mi není jasný, proč jsou na tom levým ciferníku dvě ručičky. Jedna bude asi sekundovka, co?

Haute jak haute, ke košili je nosím rád.

post-9429-0-32093900-1575217273_thumb.jpg

Ok nesou označení Orient fxc0001b, 2 strojky vpravo digi automat strojek zřejmě z dámskejch Orientek, vlevo na baterku, vodotěsnost 50m, sklíčko safír, koupeno na Slovenskym bazoši za 100?,když jsem je viděl hned jsem je potřeboval do sbírky, je to sice trochu bizár ale první dojmy super, sorry fotky jen mobil

Zvedám hozenou rukavici. Opava, "Stříbrné jezero", vzduch 3°C, voda 7°C

attachicon.gifs_triton_Opava.JPG

:clap:  :clap:  :clap:  Pedro, to je nádhera! A obdivuju kvalitu fotky, čím to fotíš? Já se sportovní kamerkou těžce bojuju s kvalitou, obzvlášť s ubývajícím světlem po ránu...

post-21834-0-79099300-1575449844_thumb.jpg

:clap:  :clap:  :clap:  Pedro, to je nádhera! A obdivuju kvalitu fotky, čím to fotíš? Já se sportovní kamerkou těžce bojuju s kvalitou, obzvlášť s ubývajícím světlem po ránu...

attachicon.gif78885941_10217636132032682_7703633189566152704_o.jpg

Ahoj, foceno letitým jabkem 5S. V tomto konkrétním případě spíš než strojem je kvalita fotky ovlivněna okolním světlem, kterého já měl habaděj.

Snad se někdo další přidá, ale jaká je pravděpodobnost najít člověka co leze aktuálně do vody, je na chronomagu a nosí orienty?  :blink:

K jaké příležitosti?

na kazdodenne nosenie , lezerna elegancia kosela a rifle :-)

na kazdodenne nosenie , lezerna elegancia kosela a rifle :-)

Sice jsem Alpinisty před měsícem prodal, prostě nejsou můj šálek čaje, ale k riflím jsou vhodnější.

Sice jsem Alpinisty před měsícem prodal, prostě nejsou můj šálek čaje, ale k riflím jsou vhodnější.

take celkom univerzalne hodinky su to tie alpinisty