Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

[mention=41826]_lip_[/mention]tento model moc nemusím, ale ta tvoje barevná kombinace je dost dobrá, buď to umíš líp nafotit, nebo ty tvoje mají něco navíc proti těm co znám.
Tento model se dělal jenom ve dvou barvách- černé a bílé. Ty černé jsou asi lepší (hlavně z pohledu čitelnosti), ale obecně se tyhle hodně blbě shání. A jsou samozřejmě horší, než ty lepší OS GMT. Ale stále to jsou dost zajímavé hodinky. Umí zobrazit vlastně 3 časová pásma a mají fakt spoustu hezkých detailů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

_lip_ moc pěkný hodinky, budu si muset už konečně taky nějaký OSka pořídit
_20211230_151434.thumb.JPG.d7f69c66856b084fd0bf42ede39d854b.JPG
Taky jsem začal s Orienty, ale po prvních OS už to zpátky nešlo (s výjimkou bambin) :-)
Můžu jenom doporučit, za ty peníze se dají sehnat originální, netuctové a hodně hezky zpracované hodinky.
Brzy začnu snad konečně redukovat OS sbírku, nějak se mi to tady už zase rozrostlo, tak budeš mit asi příležitost ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O redukci obecně už jsem od tebe slyšel dávno, čekal co padne do inzerce a pořád nic 
Jj, jsem v tomhle trochu lenoch, nechce se mi to pořádně fotit a hledat ve sklepě krabice. Ale asi si dám předsevzetí do nového roku :-) Už je toho moc, co se vůbec nedostane na ruku a je to škoda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, _lip_ napsal:

Taky jsem začal s Orienty, ale po prvních OS už to zpátky nešlo (s výjimkou bambin) 🙂
Můžu jenom doporučit, za ty peníze se dají sehnat originální, netuctové a hodně hezky zpracované hodinky.
Brzy začnu snad konečně redukovat OS sbírku, nějak se mi to tady už zase rozrostlo, tak budeš mit asi příležitost 😉

Mám v merku tyto ⬆️, takový trochu lepší bambína ze stíračem 😁 pro začátek 🤔

_20211205_192848.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se to tady zase rozjelo :-)
@Gombo : Ty jsou hodně zajímavé. Ty jsou tady z fóra nebo jsi je sehnal někde jinde?
Jinak já dneska černé Contemporary Slim. Co musím na nich ocenit je to, že konečně mají zdobený strojek tak, že se na to dá koukat.059d3f9fe9c6f084bf249ddd8a48de6e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...