Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

šesterčata

(fotka nic moc, ale pro představu snad stačí)

 

Protože tyhle hodinky tu už někteří ukazovali, berte to zároveň jako poptávku: pokud by se někdo rozhodl své staré Orienty perpetualy prodávat, koupil bych je; v závislosti na stavu. Zároveň nabízím náhradní díly.

 

 

post-893-0-60529300-1374264048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup_anim:  dobrá práce ... pokud přibudou další barvné variace požádám o víc fotek ... díky

 

šesterčata

(fotka nic moc, ale pro představu snad stačí)

 

Protože tyhle hodinky tu už někteří ukazovali, berte to zároveň jako poptávku: pokud by se někdo rozhodl své staré Orienty perpetualy prodávat, koupil bych je; v závislosti na stavu. Zároveň nabízím náhradní díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Právě mám objednané blue mako Orient CEM65002D. A jsem natěšenej jako malej kluk. Už mám několik automatů, ale tento předčí většinu z nich. A to ačkoliv, že to nejsou hodinky Swiss, nemají safírové sklíčko a jak jsem to tak četl tak ani nejpřesnější strojky. Nicméně ten vzhled, šroubovací pojistka u klávesy pro posun dne v týdnu a možnost potopení až do 200m, tak to je něco. Moje dosavadní hodinky mohly pouze do 100m. Takže se už nebudu muset omezovat. Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mám objednané blue mako Orient CEM65002D. A jsem natěšenej jako malej kluk. Už mám několik automatů, ale tento předčí většinu z nich. A to ačkoliv, že to nejsou hodinky Swiss, nemají safírové sklíčko a jak jsem to tak četl tak ani nejpřesnější strojky. Nicméně ten vzhled, šroubovací pojistka u klávesy pro posun dne v týdnu a možnost potopení až do 200m, tak to je něco. Moje dosavadní hodinky mohly pouze do 100m. Takže se už nebudu muset omezovat. Paráda.

co máš na mysli tím, že Orient nejsou nejpřesnější strojky? Kdepak to psali? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

měl jsem tyhle pilotky mockrát v hledáčku, ale nakonec asi nee.

logo mi neva, patří k levným orientům stejně jako pětka k seiko 5, nepřenesu se přes ty obrovský minuty na ciferníku (jasně, inspirace je zřejmá, ale mohli tam dát pouze hodinový čísla 1-12 a bylo by to akorát).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient logo mi u těhle pilotek nevadí, jinak bych si je asi nepořizoval, ale uznávám, že na číselníku by tohlo být méně. Osobně bych se obešel bez nápisu o voděodolnosti a místo něj radši viděl "Automatic".
Rozhodně je tady logo povedenější než u Orinet Disc o kterých jsem taky vážně uvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nedoceněné pilotky Orient Flight s modrým ciferníkem. 

Po výměně nepěkného originálního řemenu jsou to imho docela fešandy. 

 

Pěkný kousek, Orienty mají celkově hezké hodinky. A ten článek o Zeru pod nimi je prosím pěkně z čeho? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se dozvěděl,co je v nich za strojek??? Měl jsem kdysi jen automaty

Trochu nedoceněné pilotky Orient Flight s modrým ciferníkem. 
Po výměně nepěkného originálního řemenu jsou to imho docela fešandy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný kousek, Orienty mají celkově hezké hodinky. A ten článek o Zeru pod nimi je prosím pěkně z čeho? :-D

 

Encyklopedie letadel (nakladatelství Slovo, ISBN 80-7321-261-7 )

 

Rád bych se dozvěděl,co je v nich za strojek??? Měl jsem kdysi jen automaty

 

Já myslím, že je to strojek Orinet cal. 48743 s automatickým nátahem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dneska tyhle, zkouším je po opravě. Kupodivu jdou poměrně přesně a lumi je funkční i po tolika letech. Jen budu muset přeleštit sklíčko brusnou pastou.

Přesně tyto jsem ted doma našel.. Nevíte co je tam za kalibr? Budou potřebovat nový ciferník, u toho původního se pravděpodobně uvolnili ty "pacičky", které ho drží na místě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...