Přejít na obsah

Certina DS Action Diver Automatic


Tomáš Svoboda

Doporučené příspěvky

Moc pěkný. Vzhledem k tomu, že se jedná o Certinu, bude cena příjemná a tím pádem "pracovní" hodinky jako vyšité. Datum potřebuju, ale než ho mít takhle dokurvený, tak to radši žádný. Škoda, mělo by se myslet i na takové "detaily". Abych nezapomněl, cena čirou náhodou není známá ?

 

Editace : je systém DS opravdu k něčemu dobrý ?

Upraveno uživatelem Climber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Abych nezapomněl, cena čirou náhodou není známá ?....

 

Katalogová cena cena je 770 až 930 CHF (podle verze). Zdroj OceanicTime.

 

....Editace : je systém DS opravdu k něčemu dobrý ?

 

Systém DS (Double Security) je jen marketingový tah, jak vznosně pojmenovat něco, co je pro dnešní (sportovní) hodinky "Swiss Made" více méně normální. Skoro mám pocit, že zkratku DS vymysleli proto, aby u každého modelu zvlášť nemuseli pořád vyjmenovávat stále ty stejné charakteristiky pouzdra, skla a různých těsnění.

 

V případě profi-potápek Certina DS Action Diver jde skutečně už jen o to zavedené jméno produktu. Kvůli striktním požadavkům ISO 6425 ty hodinky museli překopat a vyztužit, takže tipuji, že se staršími Certina DS bratříčky toho už nemají moc společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Promiňte že otvírám dávné téma. Ale to datum to fakt rozbíjí. na pozici u trojky a na bílém pozadí (na okrajích bez leštěných ploch), pod vhodně natočeným čitelným fontem parádní hodinky. Certina je mezi lidmi vnímána jako velice dobrá značka, které kancelářské tohle "pustil" do světa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiňte že otvírám dávné téma. Ale to datum to fakt rozbíjí. na pozici u trojky a na bílém pozadí (na okrajích bez leštěných ploch), pod vhodně natočeným čitelným fontem parádní hodinky. Certina je mezi lidmi vnímána jako velice dobrá značka, které kancelářské tohle "pustil" do světa?

 

Bol som si ich osahat v obchode a ten datum to ani tak moc nerozbija. Ono si ho vobec ani nevsimnes na prvy a ani na druhy pohlad. A predpokladam ze o to asi slo. Na ruke su velmi prijemne.

Co ma ale velmi prekvapilo, je ich vaha. Titanovy model aj na Tahu je neuveritelne lahky. Na potapky a automat hadam az moc. Mozno najlahsie vo svojej tride.

Su to idealne hodinky na sport, a za hubicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanová verze je nádherná a ta bílá datumovka je lepší, než černá u ocelových.

 

Ano, tak tady ta datumovka opravdu vypadá mnohem lépe ( navíc na hodinkách i vynikne, což se mě osobně líbí ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

No to mi povídej.

 

Mám dilema, znovu jsem se díval na ty varianty a vubec nevím jakou zvolit. Dost se mi i líbí ta "želví" limitka s tyrkysovou vteřinovkou a nápisem  :notworthy:

 

https://www.certina.com/de/watch/ds-action-diver-powermatic-80/C0324071105110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...