Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

Objevil jsem na bazoši vintážní géčka DW-5300, zdá se ve velmi dobrém stavu za dobrou cenu. Myslel jsem, že do nich půjdu, ale nakonec ne, zase by se mi akorát válely v šuplíku, tak to sem dávám. S prodejcem jsem komunikoval a jsou prý plně funkční a není problém zaslat je na dobírku. Myslím, že by to tu mohlo někoho zajímat, je to podle mě docela raritka.

 

 

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/35642710/casio-DW-5300-c.php

 

Poprosil jsem majitele těch hodinek i o foto hodinek zezadu. Byl hodný a zaslal ho. Bohužel dýnko neodpovídá těm origo (a bylo jich více) co jsem dohledal na webu. Nevím jestli je to v pořádku. Přikládám první foto z Bazoše a druhé jak to má být. Pokud někdo poradí budu rád. Děkuji.

 

10311371_810641012280734_84622795098230910415663_810639268947575_803148099941196

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil jsem majitele těch hodinek i o foto hodinek zezadu. Byl hodný a zaslal ho. Bohužel dýnko neodpovídá těm origo (a bylo jich více) co jsem dohledal na webu. Nevím jestli je to v pořádku. Přikládám první foto z Bazoše a druhé jak to má být. Pokud někdo poradí budu rád. Děkuji.

 

10311371_810641012280734_84622795098230910415663_810639268947575_803148099941196

Podle mě je to OK. Casio dělá u Géček něco jako "modelové roky" a ty se o kousek mohou odlišovat. Jsem hrozně línej, ale chystám o tom nějakej materiál. Jenže furt se k tomu nemůžu dokopat to dokončit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Ahoj,

taky přidám jeden úlovek, asi před měsícem v Č. Budějovicích na náměstí v jednom hodinářství mě zaujaly tyhle Protreky, proto, že v té době jsem ještě měl ty samé na ruce. Cena za fungl nový je docela dobrá, ne?

post-36330-0-10672800-1407685478_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dallas463
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty žlutý jsou obyčejný GA-100 za normální doporučenou cenu, ale ty PRT-40, který zmiňuje Dallas463 jsou luxusní už skoro vintage raritka, mít teď zrovna volný ty peníze, tak do nich jdu. Holt pořád se potvrzuje, že v malých zapadlých hodinářstvích člověk může objevit nečekaný poklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mr. BSE: je fakt, že ty GA 100 jsou ještě spolu s AW 590 lowend mezi ana-digi, ale do 4 tisíc se dá pár modelů vybrat. Kdybys si chtěl koupit zrovna ty GA 100, kór někde přes bazar nebo podobně, tak opatrně, trh je zamořenej jejich padělky, stačí se podívat třeba na Sbazar.cz (inzeráty typu nový GA 100 za 660,- Kč atd).

 

Jinak u mě je naopak Pro Trek moje krevní skupina (i když ještě ve sbírce žádný nemám) a konkrétně ty PRT-40 byly už od mala můj sen, a vydrželo mi to až do teď, ani nevím, proč se mi tak líbí. Heršvec, nemít manželku a děti, tak už jsou na ruce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mám teď na vikendy a sportovní/pracovní aktivity DW290, takže teď Géčka neplánuju. Nicméně zrovna ty GA 100 se mně hodně líbí a dokážu si je představit na své ruce. Ale DW290 se zbavovat nechci a jen tak se asi nerozbiji :-D, tak holt budu čekat až se mně omrzí 290ky...

Ale to jen tak nebude, hrozně se mně líbí ten retro vzhled :-)

Upraveno uživatelem mr.BSE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty GA 100 mají shodou okolností dva kolegové z práce, nejsou to špatný hodinky, ale mně prostě nesedí ta ana-digi kombinace (teď myslím několik subdisplejů a přes to ručky, ne klasiku cifr nahoře displej dole). Přijde mi to takový přeplácaný. Ale samozřejmě co člověk, to vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jesi chcete géčka - podle mě jedna z dost výhodných koupí = G-2900F-8.

dobře vybavené a velmi dobře vypadající černobílá kombinace, spolu s rozumnou velikostí a desetiletou baterií.

pořád po nich koukám, ale jsem digitálně saturovaný. DW-290 mi taky (přestože negéčka) vyhovují asi nejvíc, tedy vedle skvělých W-735, což je ale jiná třída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...