Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

U nás v Chrudimi ve zlatnictví Hoffmann jsem za výlohou objevil dvoje funglový Casio Twincept - ABX-53 a (asi) ABX-20. Akorát teda cena je (pokud jsem ji dokázal z vybledlých etiket správně přečíst) opravdu pro fajnšmekry - ABX-53 3450 Kč a ABX-20 2400 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

U nás v Chrudimi ve zlatnictví Hoffmann jsem za výlohou objevil dvoje funglový Casio Twincept - ABX-53 a (asi) ABX-20. Akorát teda cena je (pokud jsem ji dokázal z vybledlých etiket správně přečíst) opravdu pro fajnšmekry - ABX-53 3450 Kč a ABX-20 2400 Kč.

tak ty ceny jsou dost brutální, ale je nutno si uvědomit, že se jedná v novém stavu o celosvětově absolutně nesehnatelné hodinky, vč. ebay a dalších portálů. Je to pro nadšence, který tomu rozumí a ocení to. Na druhou stranu, znám bohužel spoustu lidí mimo toto forum, pro které je nepředstavitelné dát za cibule víc jak 400 Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě alternativa! Ale mám nějakou sběratelskou depresi či co. Zkrátka dát za starý plastovky tolik se mi vůbec nechce. Tenhle model bych chtěl, ale jak zjišťuju posledních pár let tak ho asi nikdy nebudu vlastnit kůli ceně.  :crying_anim:

Jinak tohle je taky pěkný:

post-673-0-84449200-1410901991_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zajímavé a raritní kousky. Prodejce tam má vůbec dost zajímavých věcí, všiml jsem si tam třeba i několika starých kalkulaček, mám dojem, že je tu někdo sbíral...

 

Sběratelé digitálek se tu na fóru pohybují a vše bedlivě monitorují  :clap: Zajímavé kousky, jen co je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Toho jsem si taky všiml...což to by nebyl problém vyměnit, pravděpodobně jsou stejné jako např. u DBC-610, ale taky jsem koukal na tu klávesnici a nejsem si jistý, jestli jestli je to originál nebo ji někdo vyrobil a dodatečně nalepil..bude to nějaká skládačka, ale musí se uznat, že pěkná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Velké slevy na starší modely Casíí jsou teď v obchodu ve Václavské pasáži na Karlově nám. v Praze. Ty škrtnuté už tam nemají, viz vlákno o nových přírustcích. Ale jinak je stále z čeho vybírat:

post-673-0-38941700-1417178992_thumb.jpg

Kovové anadigi:

post-673-0-94001300-1417179019_thumb.jpg

První Casio s rádiem a databankou:

post-673-0-96605700-1417179035_thumb.jpg

Géčka za cca litr:

post-673-0-47468500-1417179004_thumb.jpg

Celkem pěkný divery v kovu a s šroubovací korunkou:

post-673-0-66222200-1417179044_thumb.jpg

A našlo by se i pár dalších typů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...