Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Chci se spíš zeptat za to není fake?  Lem kolem displaye je bílí což u silver modelu není. Takže v uvahu připada ošoupaná gold verze .. Což by poukazovalo na dosti bídné zpracovaní

 

https://aukro.cz/digitalni-hodinky-casio-digitalky-6922197555

post-51426-0-91648800-1516892270_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se spíš zeptat za to není fake?  Lem kolem displaye je bílí což u silver modelu není. Takže v uvahu připada ošoupaná gold verze .. Což by poukazovalo na dosti bídné zpracovaní

Totální nesmysl. Na ebayi běží takové falešné kusy i za 50 korun. Kvalitu a Casio v tom nehledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totální nesmysl. Na ebayi běží takové falešné kusy i za 50 korun. Kvalitu a Casio v tom nehledej

 

Myslel jsem si to  :lol2:  Takže tady jsou na prodej předražené fake casia v hrozném stavu, chce je někdo ? 

Nebyl jsem si jisty, ted je to spíš do sekce: Pro zasmání aukro

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,

zalíbily se mi tyhle digošky Casio WV-M120-1

tak se chci zeptat - je na mich multiband 5 a prodejce píše frekvence jen US a UK..?? já měl za to, že multiband 5 je i EU.

kdyby se chytaly i u nás, tak je snad vezmu.

nějak mě prostě chytil ten tvar, ačkoli fotek na netu není tolik a ani nevím jak jsou vlastně velký/malý.

dobré by byly na tahu, ale to už se asi neseženou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,

zalíbily se mi tyhle digošky Casio WV-M120-1

tak se chci zeptat - je na mich multiband 5 a prodejce píše frekvence jen US a UK..?? já měl za to, že multiband 5 je i EU.

kdyby se chytaly i u nás, tak je snad vezmu.

nějak mě prostě chytil ten tvar, ačkoli fotek na netu není tolik a ani nevím jak jsou vlastně velký/malý.

dobré by byly na tahu, ale to už se asi neseženou.

Nesmysl. Multiband 5 je DCF 77 / MSF + 2x JPN 40/60 + Fort Collins (US)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl. Multiband 5 je DCF 77 / MSF + 2x JPN 40/60 + Fort Collins (US)

jasný, má to blbě napsané...

 

nějak mě popadla absurdní, o to však více neodolatelná potřeba pořídit si:

radiosolární čistě digi casia na ocel náramku (tělo plast, s tím jsem smířen..), wr min 100

wv-m120 má prodejce i na náramku. přijdou mi super , ale zádrhel je v tom, že na celém internetu jsem nenarazil na wristshot a i jiných fotek je pomálu. zkušenost s tímto modelem tady někdo nemá? nechci kupovat zajíce fpytli.

co na ně říkáte? líběj se vám taky nebo mám jenom divnej vkus..?

post-5667-0-56812600-1517843943_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je, jsou parádní a fce bez závad. Jen byly na mou hnátu malé, tuším, že mají 40.5 nebo 41 diametr. Neměl bys být zklamán. Wristshot bohužel nemám. Jinak, ten Izraelec je fajn prodejce s velmi rozumnými cenami. Multi band 5 nevadí. Jsou tam všechna pásma, kromě BPC.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...