Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

No to jo, ale mě se ty nové líbí. Starý originál nejsou, ale zase mají lepší display. Ta kombinace LCD a LED je pro mě zajímavá. To LCD je nejlíp čitelný inverz co jsem kdy viděl, lepší než mám na Radech. Navíc jsou nové a se zárukou. Ty původní moc držáky nejsou.

Za půlku se toho dá vybrat víc, třeba tohle:  na ebay koukám na to tak 14 dní, ale nejak se nemůžu rozhoupat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, toto je paráda, spolu s PRT-3000 moje vysněný.. Ale zatím jsem se k nim nějak levněji nedostal. Tyhle Hamilton můžou časem dopadnout jako Citizen Independent LED, ty stávaly 6500,- Kč a dneska téměř bezcenné, napovrch poměrně kvalitní pouzdro a pásek a uvnitř šunkový modul a nic. Mělo to být "retro LED" a není to nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem se porozhédnul a překvapilo mě, že mají na stránkách i český manuál :clap: 

Ale zase to běží jen ve 12ti hodinovém režimu a k tomu to neumí sdělit jestli je am nebo pm. Jen při štelování. A nemají ani datum. :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U nás v místním chrudimském zlatnictví mají už mnoho let v nabídce neprodané pěkné nové retro kousky Casio, co by mohly zajímat sběratele (omlouvám se za kvalitu fotky přes výlohu) - zejména ty první zleva (EDB-700) a první zprva (jedny z prvních wave ceptorů FKT-110). Ve sbírce by se mohly vyjímat pěkně:

20200629_155915.jpg.19a4663781ee92e8e0cb42ee9f973584.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pavel1980 napsal:

U nás v místním chrudimském zlatnictví mají už mnoho let v nabídce neprodané pěkné nové retro kousky Casio, co by mohly zajímat sběratele (omlouvám se za kvalitu fotky přes výlohu) - zejména ty první zleva (EDB-700) a první zprva (jedny z prvních wave ceptorů FKT-110). Ve sbírce by se mohly vyjímat pěkně:

20200629_155915.jpg.19a4663781ee92e8e0cb42ee9f973584.jpg

Chlape, toto by si mohol zobrať hneď, a naraz :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

V 3. 5. 2020 v 11:18, casiotron napsal:

Tak takovej modul vidim snad prvně. Měl jsem pár se čtyřmístným displejem a budíkem, ale aby to mělo melodii, to koukam.

Dalsi varianta... nahore den v tydnu -tady v tomto rozvrzeni mne ty vteriny uz chybi uplne...

357710292_Beznzvu.thumb.png.02c7129dc62ab32f8f8afaabb1b25fca.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...