Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

V "dnešních" Mistrech zastavárny přinesl chlap SEIKO TV, úplně luxusní stav, kompletní balení a chtěl za to 800 USD. Nakonec se domluvili na 175 USD, protože prý jedny před časem prodali jen za 300 USD. Blb, kdyby je dal na ebay, tak má ještě víc než těch 800 babek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebayi urcite, ty sleduju v japonsku a tam ceny takhle ... (letos/loni) -a moc jich neni.

203349782_Beznzvuu-kopie.thumb.png.6e2452ce438f2faae6d53073540923f5.png

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jinak toto na ebayi asi dlouho nebude...
myslim, ze byli na kuzi a nekdo si dal naramek...

Beu.png.84b4fc87ca3a24f89de4fcde270ea60c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na ebayi na tyto Casia z roku 1977 https://www.ebay.com/itm/RELOJ-VINTAGE-CASIO-55QS-24-CASIOTRON-JAPAN-M-ANO-1977/324515287405?hash=item4b8e9e516d:g:S~gAAOSwPPZgSN1f 

Bohužel se moc nevyznám v nákupu vintážních digitálek, jak hodnotíte cenu? Kromě tohoto kousku je tam ještě jeden za 3násobnou částku.

Taky mi připadají až moc v hezkém stavu (jen kovové části, u sklíčka jde vidět, že je obouchané). Znamená to, že byly přeleštěné/přebroušené?

 

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 3. 2021 v 21:59, casiotron napsal:

V "dnešních" Mistrech zastavárny přinesl chlap SEIKO TV, úplně luxusní stav, kompletní balení a chtěl za to 800 USD. Nakonec se domluvili na 175 USD, protože prý jedny před časem prodali jen za 300 USD. Blb, kdyby je dal na ebay, tak má ještě víc než těch 800 babek.

Pokud se nepletu, tak ten díl byl někdy z roku 2014... To se spíš divím, pokud je tehdy za 300 doláčů fakt prodali, na Chronomagu tou dobou za tyhle peníze prodávající sotva udali Seiko 6138 :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, exell napsal:

Narazil jsem na ebayi na tyto Casia z roku 1977 https://www.ebay.com/itm/RELOJ-VINTAGE-CASIO-55QS-24-CASIOTRON-JAPAN-M-ANO-1977/324515287405?hash=item4b8e9e516d:g:S~gAAOSwPPZgSN1f 

Bohužel se moc nevyznám v nákupu vintážních digitálek, jak hodnotíte cenu? Kromě tohoto kousku je tam ještě jeden za 3násobnou částku.

Taky mi připadají až moc v hezkém stavu (jen kovové části, u sklíčka jde vidět, že je obouchané). Znamená to, že byly přeleštěné/přebroušené?

 

Ty jsou z roku 1979. Stav je docela dobrý, jestli s tím někdo něco dělal těžko říct, musel bych je mít v ruce. Cenu, za kterou by se daly prodat, bych odhadoval za 80 - 100 Eur, toto je moc. To bych se divil, kdyby se prodaly takto. Ale na ebay jsem se divil už mockrát.... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, t2 napsal:

Jak to dopadlo s TC600?

Zatím nijak, nejde jenom ta trojka a nějak mě to nerozčiluje (mimochodem na to, že nejde, mě prodejce viz. výše upozornil). Na ebay jde koupit celé nové sklo s dotykovou plochou asi za 800,- i s dopravou, tak to do budoucna planuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...