Přejít na obsah

ruské chronografy


Doporučené příspěvky

Uvažoval jsem o koupi ruských chronografů, ale to co jsem nalezl je divočina :suicide_anim: s tím, že limitované edice nejsou limitované jsem počítal, ale zbytek mě překvapil.

 

Chci se ujistit s pár dotazy... Sturmanskie a Poljot je totéž? Poljot 3133 je označení pro všechny chronografy se stejnám kalibrem?

Kde bude nejlepší koupit? Co jsem pročítal vlákna s diskusemi, údajně existují i rozdílné fabriky (s různou kvalitou) vyrýbějící stejné hodinky.

 

Zatím mě nejvíc zaujalo tohle

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den, 

 

hodinky Sturmanskie můžete zakoupit i u nás: www.nejpanskehodinky.cz/sturmanskie/. Na hodinky poskytujeme 2 roky záruku a pozáruční servis. :) 
 
 

Uvažoval jsem o koupi ruských chronografů, ale to co jsem nalezl je divočina :suicide_anim: s tím, že limitované edice nejsou limitované jsem počítal, ale zbytek mě překvapil.

Chci se ujistit s pár dotazy... Sturmanskie a Poljot je totéž? Poljot 3133 je označení pro všechny chronografy se stejnám kalibrem?
Kde bude nejlepší koupit? Co jsem pročítal vlákna s diskusemi, údajně existují i rozdílné fabriky (s různou kvalitou) vyrýbějící stejné hodinky.

Zatím mě nejvíc zaujalo tohle

poljot_chr_jh_b.jpg

Upraveno uživatelem nejpanskehodinky.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...