Přejít na obsah

Poraďte prosím s výberem levnějších hodinek


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

nedávno jsem se rozhodl, že si pořídím nějaké hodinky. Jako aktivní a každodenní sportovec jsem zatím nosil pouze sporttester a chtěl bych něco reprezentativnějšího. Ovšem v cenové relaci do 6000 Kč, jako student si nemůžu moc vyskakovat.

 

Jako úplný laik jsem narazil na Calvaneo 1583 Defcon Diamond Gold, které jsem po pár minutách brouzdání na netu (tomto serveru) a zjišťování informací o firmě zavrhl.

 

Stylově se mi líbí například tyto Vostok Gaz-14 Limousine 5601057

Díky za případné návrhy.

 

Pavel

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitej na foru, Pavle. Tak to je fajn, ze jsi Calvaneo zavrhl. Je to cinskej smejd.

 

Vostoky jsou celkem fajn volba. Bije v nich Seiko... a co moznost jit primo ke zdroji a koupit Seiko? Pokud chces mechanicke hodinky, coz jak chapu chces, tak Seiko je jasna volba.

 

edit" vic hlav vic vi. vidis to... kup si Seiko. univerzalni rada pro prvni hodinky. ja budu jeste prudit s Golanama. podle mne za malo penez hodne (svycarske) muziky.

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, nakolik jsou vhodné pro aktivní sporty (předpokládám, že moc ne).

Asi jsem to napsal špatně, každopádně tyto hodinky nebudou určeny ke sportu, ale na běžné nošení. Na sport zůstane sporttester ;)

 

Pokud chces mechanicke hodinky, coz jak chapu chces, tak Seiko je jasna volba.

jj chtěl bych mechanické. Kouknu tedy i po nějakých Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem brouzdal všude možně (seiko, golana, timex a řada dalších) a nemůžu se zbavit pocitu, že se mi nejvíce líbí Tento model Vostoku. A vzhledem ke kladným příspěvkům k těmto hodinkám asi dlouho váhat nebudu. Jen se nemůžu rozhodnout jakou barvu koupit... modré i černé vypadají na ruce skvěle ( viz Toto vlákno) ale nemáte někdo tuto barevnou kombinaci?

 

Díky

Upraveno uživatelem Polic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to little_w: bojivnici za Golanu :-) tez bych doporucil juknout se po nejakem modelu teto znacky. Maji hodne zajimavych kousku..a jak pise little_w, za malo penez hodne swiss made muziky

 

Chalan chcel mechaniku. Golana robí väčšinou quartz. V sérii Advanced aj automaty, ale tých je dosť málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych bejt tebou kouknul např. sem

 

http://www.21jewels.com/

 

i když vezmu + 20 % DPH a clo (minimální u hodinek) pořád vycházejí ty hodinky za velice rozumný peníze.

Sám jsem si tam jedny objednal, doprava je už v ceně hodinek :)

 

http://www.21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1002&start=31&getbrand=1&getproducttype=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych doplnil, že např. ty Seika jsou automaty (mechanické, samonátah) a velmi odolné, mají i s kovovým tahem, jde k nim dát i kožený řemínek, myslím že vypadají docela dobře i na kůži :)

post-4675-014058500 1313485454.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalan chcel mechaniku. Golana robí väčšinou quartz. V sérii Advanced aj automaty, ale tých je dosť málo.

 

diky, cist umim. ;) ale hadat myslenky ne. cetl jsem peclive puvodni zadani, a to mluvilo o cene, ale ne uz o tom, jestli to musi byt mechaniky. to napsal az potom, co jsem radil Golany. jinak od Golany jsem mel i ty Advanced a musim rict, ze me dost (prijemne) prekvapily. zpracovani na jednicku. samozrejme to neodpovida predstave o vzhledu, jen to zminuji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak koukni na tu stránku jak jsem ti posílal, např. ty Seika co jsem si vybral a objednal já, stojej mechanický 180,-USD = což je v korunách cca 3.050,- + 20% DPH a cena je pořád naprosto super!

 

Na kovovým tahu vypadaj taky super!

post-4675-082811300 1313508738.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2: ricous: můžu se tě zeptat, píšeš, že máš Seiko Sumo, to by mělo mít taky sklíčko z Haldexu (nebo jak se to přesně jmenuje) chtěl bych se zeptat na zkušenosti. Safír to asi nebude, ale někde jsem viděl, že se k tomu dá dokoupit i safírový sklíčko... Jinak jaká je spokojenost s automatem od Seika? Přesnost OK? Mám ještě Omegy Seamastery Co-Axial, docela mě omrzely, tak jsem si objednal ty černý monstra na gumě :) Změna je život!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitej na foru, Pavle. Tak to je fajn, ze jsi Calvaneo zavrhl. Je to cinskej smejd.

 

Vostoky jsou celkem fajn volba. Bije v nich Seiko... a co moznost jit primo ke zdroji a koupit Seiko? Pokud chces mechanicke hodinky, coz jak chapu chces, tak Seiko je jasna volba.

 

edit" vic hlav vic vi. vidis to... kup si Seiko. univerzalni rada pro prvni hodinky. ja budu jeste prudit s Golanama. podle mne za malo penez hodne (svycarske) muziky.

 

Prosim te, kde jdou v CR ty Golany sehnat? Nejak se mi nepodarilo nic najit. A nejake podrobnejsi info o teto znacce resp. jeji kvalite bys nemel. Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, jestli je nejaky obchod dodava primo. ja nakupuji na internetu. dobre ceny byvaji na amazonu a sem tam jsou nejake golany na prodej v inzerci na watchuseek. informace na golana.ch nebo jinde na netu (historie atd.) co se tyka zkusenosti, tak na watchuseek je par temat, kde si lidi pochvaluji, ze za ty prachy to jsou dobre hodinky na denni noseni. asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...