Přejít na obsah

Diar - organizer


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ADK je Steinhart. IWC BP je jedine Filofax.

 

vsak BP by som si vzivote na ruku nedal ... aj tak pouzivam len planovaci kalendar a ten je vsade +/- rovnaky, zvysnych 157 oddielov mam len na poznamky z jednani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, zrovna dneska jsem to řešil...asi dva dny jedu nově android plus google calendar. Předtim dva roky symbian a outlook a zatim se mi google moc nezdá. Minus vidim v zobrazení..Například mám pět událostí "schůzka" na jiných místech a abych ta místa zjistil, musim na to klikat-otvírat, v outlooku je pěkně schůzka; praha, ale třeba to jde, zatim jsem na to nepřišel ani v googlu ani v htc sense. To samý v měsíčnim zobrazení v Htc jsou jen poznat obsazený dny a bez otevření nepoznám nic, v N95 stačilo přejíždět kurzorem a pěkně se to objevovalo. Prkotiny, ale žerou čas a řešení termínů je polovina mojí práce, navíc s telefonem ve kterym mám ty termíny v ruce. Další věc co mi vadí je, že při synchronizaci u symbian-outlooku je možný zobrazit protokol co se kde smazalo, co se kde měnilo, přidalo atd. plus původní stavy. Google android se sesynchronizuje a jestli půlka zmizí, nebo jsem někde něco zblbnul, to se nedozvim. A nakonec, nechci synchronizovat kontakty do googlu, takže je mám v outlooku, kterej zas ale mám jen v notebooku... no blázinec, ale ono si to sedne, asi to dopadne android-outlook :) A propos, neznáte někdo nějaký jednoduchý kalendář do PC, kterej by fungoval s androidem a dal se s nim používat jako jednoduchá offline záloha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak obdobne trable som riesila uz niekolko krat pri zmenach mobilu. Ponaucenie, kt. som si z toho zobrala je: 'kym sa to nesere, netreba sa toho chytat!' Osobne mne najlepsie funguje iPhone 4 +google.

Mobilny kalendar pouzivam len na schodzky, kt. mam na pripomenutie. Bezne ulohy si pisem staromodne na papier. Na Filofax nedam dopustit. Uz dtuhy rok nosim v kabelke tohoto fesaka http://diare-organisery.cz/diare-a-naplne-filofax/diare-filofax-a5/filofax-diar-chameleon-a5-barva-fialova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resim ted jak od noveho roku psat poznamky ze schuzek, diar a hlavne ukoly. takze to bude asi filofax + A4 blok.

 

Mám Filofax chvíli, zatim skvělý. Ale mám malý (velikost "pocket"), kdybych měl A4, tak bych to takřka jistě velmi brzy přestal nosit, je to velké a těžké. Zkus se ještě zamyslet nad velikostí třeba A5, to by pro tebe mohl být dobrý kompromis...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Filofax chvíli, zatim skvělý. Ale mám malý (velikost "pocket"), kdybych měl A4, tak bych to takřka jistě velmi brzy přestal nosit, je to velké a těžké. Zkus se ještě zamyslet nad velikostí třeba A5, to by pro tebe mohl být dobrý kompromis...

 

hele ja mam filofax pocket. 8x12 na ukoly, schuzky atd. idealni. ten blok mam v praci na poznamky. zatim mi to prijde jako idealni varianta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja mam filofax pocket. 8x12 na ukoly, schuzky atd. idealni. ten blok mam v praci na poznamky. zatim mi to prijde jako idealni varianta

 

Už jsem si přečetl pořádně, cos psal včera večer, Filofax + blok, sorry. Já k tomu Filofaxu nemám blok, ale jednotlivý papíry, je to bezva, dávám je asi na 8 míst a celkem mi procvičuje pamět, kam jsem který papír dal. Mít to v jednom bloku, to musí být nuda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...