Přejít na obsah

Jaeger LeCoultre Master Compressor Diving Chrono


Doporučené příspěvky

Tak to bych ani neřek. Nejběžnější je Grade 2. Proto jsou titanové hodinky brzo celkem dojebané, páč je to měkotina. Co vím, grade 5 se používá u dražších hodinek IWC, JLC, Seiko apod. a její tvrdost je oproti 316L skoro dvojnásobná.

 

Jinak gratuluji k pěkným hodinkám. :smile_anim:

 

Nějak takhle jsem si to myslel, ale nebyl jsem si úplně jistej, takže díky za uklidnění.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak díky všem za gratulace, skoro po třech letech si opět užívám ten super pocit, kdy člověk stráví min půl dne za 24 hod pozorováním své levé ruky a pokaždé se tak debilně usměje.. Si lidi okolo musí říkat, že jsem magor.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak díky všem za gratulace

 

A cos čekal? JLC v sobě nemá žádnou kontroverzi jako mnohé jiné značky. Prostě za to všechno co nabízí (haute horlogerie, top značka, historie, patenty, stoprocentní inhouse, portfolio, design...) si bere rozumný peníze. Jak jednoduchý...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní strojovna, to je teda fakt, vypadaj vcelku slušně ale asi bych se úplně s designem a barevným zpracováním ciferníku nesžil, ta modrá mi tam nějak vadí...

 

Přesně proto existuje tolik výrobců s tolika modelama, aby si každej našel to svoje.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- A když jsme u toho, JLC jsou mezi námi docela rozmanitý, skoro by se z toho dalo uspořádat zajímavý JLC sraz?:eek:

 

Když s sebou vezmeš do síťovky i atmosy, tak bych se i stavil. :smile_anim: Upraveno uživatelem Jumbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně proto existuje tolik výrobců s tolika modelama, aby si každej našel to svoje.. ;-)

 

Pro mě je těžké najít ten správný design, a je to škoda, JLC je pro mě TOP hodinařina, snad se někdy dočkám toho modelu pro mě...

 

Švýcaři vůbec dělají design hodinek tak, že se jim vcelku povedou a pak tam z nepochopitelných důvodů něco zmrskaj... :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je těžké najít ten správný design, a je to škoda, JLC je pro mě TOP hodinařina, snad se někdy dočkám toho modelu pro mě...

 

Švýcaři vůbec dělají design hodinek tak, že se jim vcelku povedou a pak tam z nepochopitelných důvodů něco zmrskaj... :sad01_anim:

 

V tomhle Ti dávám naprosto za pravdu, než jsem došel k těmto JLC, tak jsem ve svým "výběrovým řízení" vyřadil neskutečný množství top swiss značek a stovky jejich modelů, kde mě vždy něco nesedělo a byly to i jen malý detaily..

 

Narozdíl od Tebe mám ale já to štěstí, že jsem se propracoval k modelu, na kterým já osobně nevidím jedinou chybičku a doufám, že to tak co nejdýl zůstane, ženě se totiž ani 3-letý měnící interval, kterýho se zatím cca držím, nezdá a skřípe zubama.. ;-DDD Nicméně pro mě je tento interval jak to tak vypadá ideální, takže uvidíme.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle Ti dávám naprosto za pravdu, než jsem došel k těmto JLC, tak jsem ve svým "výběrovým řízení" vyřadil neskutečný množství top swiss značek a stovky jejich modelů, kde mě vždy něco nesedělo a byly to i jen malý detaily..

 

Narozdíl od Tebe mám ale já to štěstí, že jsem se propracoval k modelu, na kterým já osobně nevidím jedinou chybičku a doufám, že to tak co nejdýl zůstane, ženě se totiž ani 3-letý měnící interval, kterýho se zatím cca držím, nezdá a skřípe zubama.. ;-DDD Nicméně pro mě je tento interval jak to tak vypadá ideální, takže uvidíme.. ;-)

 

Tak já taky vyřadil hodně značek a modelů. Zatím se držím u Omegy, a taky je to o kompromisu. Nové PO s inhouse kalibrem 8500 se mi líbí moc, ale taky jsem schopnej napsat seznam věcí co mě na nich vadí a to pak může rozhodnout, že koupím třeba něco jinýho. Opravdu ti závidím tu situaci, že jsi zcela se svými hodinkami spokojen:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...