Přejít na obsah

Golfový turnaj Chronomagu


Doporučené příspěvky

Tak jsem byl pozván na neděli do KV na turnaj v rámci festivalu, ještě nikdy jsem tam nehrál, tak klidně piště nějaký rady, co kde a jak, ale vono to stejně asi nepomůže, tak mi akorát snad držte palce:P

 

Hrát Vary během festivalu... paráda... tak si to užij a pozdravuj Jiřika. Hezkou hru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 271
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak turnaj v KV byl super, všechno ve velkém stylu, žrádýlko a tak, jinak tam byl na začátku pan prezident a na konci paní prezidentová, nějaký modelky, nic zásadního, příjemná byla spoluúčast Hennessy, na 13 jamce koktejlík, po hřišti jezdili holky s panákama, fajk příjemný a teď k výsledku, říkal jsem si, že kdy zahraju do 110, že budu spokojenej, zahrál jsme 110 a spokojenej nejsem, protože jsem totálně posral předposlední 2 jamky a na další jamce jsem dal putt sand na 5 metrů, akorát jsme si před ním ťuknul do míčku :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz asi ne, v tuhle chvili neresim za kolik si to obejdu a kdybych sel sam tak bych to uz mozna ani nepsal, tak nejak se snazim si co nejvic uzivat rany, ktery se mi fakt povedou a to jestli ta jamka byla dohrana za 3 nebo za 7 me netrapi. I kdyz je fakt, ze posledni dobou hriste co znam obejdu vetsinou za +8-12 za devitku a vetsinou kdyz nejakou ranu vylozene po*eru, tak dalsi 1-2 me zachranej.

 

Posledni dobou jsem taky zjistil, ze je pro me cca polovina holi zbytecna a vubec s nima nehraju - aktualne jedu 5 drevo na drivy 200+, 8 zelezo na 150-170, 9 130-150, PW na nejakych 120-130, SW neco mezi 90-110 a 64 wedge na vsechno ostatni i kdyz vim ze takova 60ka by mi na ty limitni rany mezi 70-90m bodla, protoze hnat to 64kou, ktera to posle tak vysoko jak daleko je obcas tezky, ale pod 100 uz se vetsinou SW bojim, protoze bud jde dal a nebo to musim trosku zkratit v naprahu a uz to neni ono. Zeleza 7, 6, 5, 4 a drevo 3 + driver uz snad zacnu nechavat doma, protoze je pro me zbytecny s nima hrat. Aktualne mam nejvetsi jistotu s 8, 9 a 64kou a zjistil jsem, ze nez jednou ze 3 ran trefit 6kou na 200 je pro me lepsi byt pokazdy osmickou na cca 170 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti teda gratuluju k delce ran, ja taky pouzivam min holi nez mam v bagu, ale 6 davam tak 150, kdyz sedne tam 160, ale 200? to teda čumím, přes 200 dávám jen 3W, který používám místo driveru, jinak 3 hybrid možna 175

málo trenuju a v tom je ted muj problem, z tycka se uz moc nepletu, ale jakmile dostanu na50-70 metru k dire tak to dam i na 5 ran a to je moje bolest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vytahnul az v posledni dobe, normalne jsem osmickou hraval cca 125-135m a pak jsem si ji zacal brat vicemene porad jako jistotu i kdyz jsem chtel jit treba 200 - rekl jsem si, 130 a 70 je dobry, tech 200 na green stejne neposlu, no pak to slo na 140, 150 atd, nejdal se to dokutalelo snad na 185m, ale to asi foukal vitr nebo co :D Kdyz jsem jeste hraval dlouhy zeleza a mel je v ruce, tak jsem jednou pri turnaji sel z odpaliste jako jedinej zelezem mezitim co vsichni tasili drivery a litali na cca 200-220m a na jedny dlouhy jamce, ktera je lehce z kopecka jsem skoncil na cca 255m nacez vsichni nevericne kroutili hlavou :) A na jamky okolo 130m jsem nejdriv sel tak tak osmickou, potom jak sly ty kratky zeleza dal tak devitkou a ted uz si na to standardne beru Pecko a staci to :) Ja tomu letos na drivingu taky moc nedal, ale diky tomu ze na hristi hraju jen par holi, tak se to potrenuje v akci :) Jeste bych chtel nejak vypilovat driver abych si pomohl dal nez tou petkou, kterou kdyz to sedne tak to jde cca na 250, nejakych dalsich 30-50 metru by bodlo, ale to asi v brzke dobe nevyladim a tak pojedu jak jsem zvyklej :D Jak rikam, letos uz si hraju na pohodu a vic nez skore si uzivam ran, ktery za to stoji i kdyz ve finale zapises 7 na ctyrparu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zelezy hrat 250m to znam akorat z televize :)

 

.. jo jo, taky mám pocit, že mi to lítá mnohem méně, už jsem při čtení chytal komplex :D

Je fakt, že hřiště zahrát na 115 není oslnivý výkon, ale lépe zatím letos neumím..

Upraveno uživatelem MutraBG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, Spide, mas pravdu, je potreba z toho mit radost a tu jsem ze spousty ran mel, sly mi hybridy, z tycka jsem byl dobrej a putty taky docela dobry, a to ze jsem psal na 4paru i 8 je vedlejsi, dulezita je radost ze hry :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Co na tom chces urychlovat - vem si trenera, rekni mu ze chces zelenou, on te vezme na hriste, zahrajes vysledek a odpovis na otazky k pravidlum a jestli nejsi poleno mas to za den hotovy - rychleji to snad nejde, jedine snad nejakou obalkou kde bude cash vymenenou za uspesne slozeni golfove zpusobilosti, ale prijde mi to zbytecny :D

 

Ja jsem vcera uspesne prevzal prvni misto v Boleslavi a na svem letosnim prvnim turnaji snizil na 25,2 - letos to ale pekne flakam - jeden turnaj, cca 8 her, cca 5 treninku a nic vic.. Nastesti se ten svih asi nezapomina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tom chces urychlovat - vem si trenera, rekni mu ze chces zelenou, on te vezme na hriste, zahrajes vysledek a odpovis na otazky k pravidlum ..

 

No jde mi o to, že nechci trenéra, kterej mi akorát bude dokazovat, že když jsem přišel jen tak na zkoušku, že je zapotřebí i dokázat, že umím prd, neznám nějaký přiblblý minipravidlo a měl bych si tímpádem zaplatit u něj kurs..

Tj. někoho civilizovanýho, kdo na mě koukne a nebude se snažit jen vydělávat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...