Přejít na obsah

Citizen vs Lotus


Doporučené příspěvky

za ty penize se daji koupit i trasery.. :)

 

Tak ty vůbec neznám :skull:

 

Lotus iba auto..

 

Můžu se zeptat proč?

 

pokud ti jde o značku tak citizen je lepší má větší tradici a historii ale bude asi dražší

 

Značku mi nejde, chci Chronografy (tak do 4t), které mají trochu styl, spíš s ne ocelovým řemínkem (alergie) a co vydrží aspoň jako zatím moje Seika (3 roky bez problému, každodenního nošení)

Citizen 1 se mi líbí nejvíc, ale nemají lunetu:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli teda stojis o nazor... lotusy bych nekoupil, nevim co to je. ty uvedene modely citizenu... mel bych vazne obavy z citelnosti a taky prchave libivosti... tim chci rict, ze jsou asi zajimave a asi se ti tedy libi (mne treba moc ne, ale to je fuk), ale zkus si je predstavit na ruce den, dva... tyden, mesic... vychazi mi z toho jako jedina volba jenom Citizen c. 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi měl Seika, tak proč u nich nezůstaneš? Lotus je určitě krok zpátky a tři roky ti nevydržej.

 

Já u nich zůstanu, ale chci 2 hodinky, protože Seika se mi povedlo poškrábat sklíčko a po roce nošení se mi začala dělat alergie z kov. řemínku, který jsem tedy musel vyměnit za kožený, se kterým prostě nevypadají dobře... A chci zkusit jinou značku, jinak SEIKO mají můj trvalý obdiv a jsou pro mě no.1 :gunsmilie:

Jinak asi jsem se rozhodl pro tyhle Citizeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti mám s tím prodejcem z odkazu - prodává staré předváděcí hodinky, hodinky z výloh - k ceně si dej DPH + poplatky.

 

S DPH počítám, ale poplatky jaké? Tak předváděcí by neměli snad vadit ne? Když jsou Eco drive, tak by se měli akorát dobít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych šel taky spíš do Citizenu, z těch tří se mi nejvíc zamlouvá model č.3 - je přehledný, jednoduchý ale přesto si myslím že se hned tak neokouká... Citizen1 je taky zajímavý, na mě sice už dost divočina, ale na ruce možná bude přitahovat okolní oči ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé hodinky mají z titanu pouzdro i tah. Možná se najdou i nějaké Citizeny. Mám Pulsary (titan + solární napájení) už 15 let a šlapou stále skvěle. V očích většiny zdejších spíše podřadný kousek (i já si pořídil pár lepších) ale je funkční a za těch pár kaček to byl dobrý kup.

 

Zde jsem našel jedny titanové Citizeny:

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé hodinky mají z titanu pouzdro i tah. Možná se najdou i nějaké Citizeny. Mám Pulsary (titan + solární napájení) už 15 let a šlapou stále skvěle. V očích většiny zdejších spíše podřadný kousek (i já si pořídil pár lepších) ale je funkční a za těch pár kaček to byl dobrý kup.

 

Zde jsem našel jedny titanové Citizeny:

 

Posted Image

 

Na mě moc usedlé, spíš mám raději sportovnější...Ale to už je celkem jedno, protože mi právě dnes z NY USA dorazili tyto Citizeny a kupodivu za 5 dní a to bez jakýchkoliv poplatků a cla :happybday:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...