Přejít na obsah

hodinky po prabbabičce


M3maniac

Doporučené příspěvky

Nechci je prodávat...je to památka, jen mě zajímá jestli je to tuctová věc nebo né....na googlu jsem nic podobného nenašel. Na ciferníku stojí SOLEXA LEVER swiss made a ze zadu ROLLEDGOLD 10 years guarantee a číslovka 1760. No popravdě se mi nechce věřit ,že by to snad mohl být letopočet.Dík za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JIŽ jsem to sem jednou psal, ale neukazuje se mi to.

Nic ve vyhledavači = bída.:sad01_anim:

 

Navíc tím, že si natahuješ 20 let nenošené hodinky zničíš to co ti z nich zbylo. Ale to přeci víš, nejsi tady týden.:smile_anim:

 

ROK cca 1935 až 50

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem myslel , že jen já neumím hledat...no zatím je nechám tak a až se budu nudit tak je třeba necham dát do pucu...pak mám ještě jedny po pradědovy, kapesní švýcary REVUE až bude čas udělám fotky...ty jsou naopak v 90% stavu....podle mě bohužel jen poniklované.

 

P.S. kolik to vyjde v polsku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. kolik to vyjde v polsku?

 

Jo - to Polsko by mě taky zajímalo - byly by nějaké bližší informace případně doporučení konkrétní firmy ?

To Long - já tady taky nejsem týden ale asi bych hodinky taky zkusil opatrně natáhnout i když před vyčištěním jen malounko - v čem je problém ? Zatuhnutí maziva a možné poškození natažením ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - to Polsko by mě taky zajímalo - byly by nějaké bližší informace případně doporučení konkrétní firmy ?

To Long - já tady taky nejsem týden ale asi bych hodinky taky zkusil opatrně natáhnout i když před vyčištěním jen malounko - v čem je problém ? Zatuhnutí maziva a možné poškození natažením ?

 

 

Zeptej se Mechana bo i když píšeš, že tady nejsi týden ptáš se tak. Ale v pohodě bez osobní zášti. :-)

Na ciferníky a adresy do Polska jsou tady v příslušné sekci odkazy také (opravy, servis, pomoc atd), chce to jen dát tomu minutku , také jsem to musel hledat.:smile_anim:

 

P.S na tyto hodinky by jsem prostě číselník za 1500 kč minimálně dělat nenechal. Větší velikost a lepší značka by byla samozřejmě lepší kombinace.

Přišlo by mi to škoda peněz, koupil by jsem si na ně maximálně nový retro řemen a nechal je ležet v poličce, když je to po někom z rodiny kdo mi byl blízký, jistě máme takové doma každý z nás tady postižených. :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...