Přejít na obsah

AVIATOR 3105


Doporučené příspěvky

První hodinky, které jsem si koupil tady na fóru byly Aviatory. Moc se mě líbily, ale musel jsem je obětovat kvůli vysněným Fortiskám. Bylo mi líto, že jsem je musel prodat, ale jinak by to doma neprošlo. Někteří to možná znáte :) Minulý týden jsem na ně narazil a neodolal. Dnes jsem si je vyzvedl. Pár rychlých fotek, protože možná je manželka do vánoc zabaví, neboť moje výmluva byla, že jsem si je koupil k vánocům :)

 

Je v nich kalibr 3105, ruční nátah,17 kamenů, rezerva asi 42 hodin. Hodinky mají průměr asi 45mm,minerální sklo a na ručkách Luminovu. Strojek prý vychází z chronografu 3133, když byly odebrány funkce chronografu a přidán datový věnec. Vyrábí je firma Volmax, která byla založena roku 2000 bývalými zaměstnanci Poljotu. V roce 2002 společnost zaregistrovala tři z nejznámějších ruských hodinek značek, Aviator, Buran a Sturmanskie.

 

post-7078-063447700 1314026682.jpgpost-7078-031442900 1314026694.jpgpost-7078-087300600 1314026702.jpgpost-7078-047088500 1314026727.jpg

post-7078-051687600 1314026716.jpg

Upraveno uživatelem Pavel K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pekny, jen je vyfot az o pul sesty- je schovana datumovka (nebo je ti naschval) :oneeyed02: Asi mel byt venec cerny a datum bily ...

 

U Fortisu mi to neprijde ...

Upraveno uživatelem Boudy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První hodinky, které jsem si koupil tady na fóru byly Aviatory. Moc se mě líbily, ale musel jsem je obětovat kvůli vysněným Fortiskám. Bylo mi líto, že jsem je musel prodat, ale jinak by to doma neprošlo. Někteří to možná znáte :) Minulý týden jsem na ně narazil a neodolal. Dnes jsem si je vyzvedl. Pár rychlých fotek, protože možná je manželka do vánoc zabaví, neboť moje výmluva byla, že jsem si je koupil k vánocům :)

 

Je v nich kalibr 3105, ruční nátah,17 kamenů, rezerva asi 42 hodin. Hodinky mají průměr asi 45mm,minerální sklo a na ručkách Luminovu. Strojek prý vychází z chronografu 3133, když byly odebrány funkce chronografu a přidán datový věnec. Vyrábí je firma Volmax, která byla založena roku 2000 bývalými zaměstnanci Poljotu. V roce 2002 společnost zaregistrovala tři z nejznámějších ruských hodinek značek, Aviator, Buran a Sturmanskie.

 

 

nejsou to ty co byly ted na aukru?dlouho sem na ne koukal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento model mám asi od r. 2007. Vlani som ich chcel predať a tak boli na komplet generálke + výmena sklíčka.

Odvtedy som ich mal na ruke asi štyrikrát. Ale keď teraz vidím tvoje fotky tak mám silný pocit, že viem, aké hodinky si dám na ruku zajtra.

Teším sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem změřil, jak dlouho půjdou od plného natažení do úplného zastavení. Docela mě to překvapilo :) Šlapaly celých 63 a 1/2 hodiny !!!!! Přitom na webu uvádějí rezervu jen 42 hodin????

 

Kaliber 3105 moze byt odvodeny od 3133 - priemer je rovnaky 31mm, aj sekundova rucicka je v rovnakej polohe. Na webe je ku kalibru 3133/31681 myslim tiez uvedena rezerva 42h. Tieto kalibre maju vsak rezervu vacsiu - moje Poljoty 3133 po generalke strojceka bezia 69 hod, ale trochu sa to lisi kus od kusu.

Edit:

Gratulujem, nad tymto kusom som rozmyslal. Existuje aj verzia venovana ruskemu akrobatickemu timu Strizhi/ Swifts ktorych Aviator sponzoruje.

Upraveno uživatelem pato31681
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...