Přejít na obsah

KDO MÁ SBCM023 SEM - ZASKLÁDÁME KLUB !


Petrson

Doporučené příspěvky

Fajn hodinky...pul roku sem si je fakt uzival denne...pak se mi zalibily jine kousky a SBCM023 slouzily az prilis casto jako presny cas podle ktereho sem nastavoval ostatni kousky...smutny konec skvelych diveru :)

Bylo mi lito je nepustit vic do akce tak sem je za drobne pustil uzivateli JanC. Vedel sem ze se prestaly vyrabet a jejich cena pujde spis nahoru, ale proste sem je nechtel nechat lezet v krabicce az jim dojde stava. At delaji radost. Tusim, ze maji potencial stat se cennym sberatelskym kouskem seiko-maniaku...

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedy hlasim se. mam ty ctvrte. od chvile co sem je od Dana poridil, nesundal sem je z ruky :) a to sem byl zvyklej na jinci rozmery.. (S 6309-7049 denni noseni) tydle hodinky na zapesti proste neprekazej pri praci ani pri sportu, navic sou bezudrzbovy...jedno minus maj... nezbejva cas na automaty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedy hlasim se. mam ty ctvrte. od chvile co sem je od Dana poridil, nesundal sem je z ruky :) a to sem byl zvyklej na jinci rozmery.. (S 6309-7049 denni noseni) tydle hodinky na zapesti proste neprekazej pri praci ani pri sportu, navic sou bezudrzbovy...jedno minus maj... nezbejva cas na automaty :D

 

Na cem je nosis? Nechals je na tahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Jen pro info, baterie mi došla už před vyznačeným datem na dýnku. Seiko má nějaký vlastní typ baterie dle informací od pana Frýdla (ze zlatnictví Janka, Florenc), takže cena trochu vyšší, ale zase měl skladem a vše vyřešeno rychle a fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...