Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem na to asi nakonec přišel...., chtělo to (dle vašich cenných rad) nejspíše méně citu než jsem zvyklý u X Windů. Když se více zatlačí na korunku a trochu se překoná počáteční odpor (kterého si nesmím všímat🙂), pak to jde bez problému. Každopádně děkuji za Vaše rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 17 hodinami, Fajkus napsal:

Krásné hodinky, ale NATO řemeny mě zatím neoslovily v žádné podobě. Chápu jejich výhody, ale asi jsem na ně moc konzervativní.🙂

Nějaké doporučení co na Orliky jiného?

Máme origo gumu, černo červený Hirsch performance, nějaký kožený Hirsch do hněda, custom kůži dojednanou zde na fóru od Mistra Zrno (obzvláště vypečený kousek), ISOfrane v šedé barvě (taky pecka) a několik NATO pásků.

Nemám k tomu ocel.

Co ještě nemám??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho, žádná výtka. Spíše jsem sděloval můj vztah k nato řemenům. To ovšem neznamená, že bych měl za cíl je někomu zpochybňovat. Já mám třeba na Orlikách 38 Hirsch Hevea v šedé a dvě kůže. Občas kouknu po něčem jiném, ale nakonec stejně střídám jen ty ty tři. Vlastně už jen dva, bo jeden je skoro po smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Fajkus napsal:

V poho, žádná výtka. Spíše jsem sděloval můj vztah k nato řemenům. To ovšem neznamená, že bych měl za cíl je někomu zpochybňovat. Já mám třeba na Orlikách 38 Hirsch Hevea v šedé a dvě kůže. Občas kouknu po něčem jiném, ale nakonec stejně střídám jen ty ty tři. Vlastně už jen dva, bo jeden je skoro po smrti.

Nene, vyjádřil jsem se špatně.

Já to nevzal jako výtku.

Jen že už nevím co ještě zkusit.

Já si teď hraji s NATO řemeny a je to zábava. 

Když gumu tak isofrane. Když kůži tak Zrno...

Spíš hledám radu co ještě zkusit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je to věčné dilema 🙂. To znám. Ale, orlíky 42 jsou tak fajn hodinky, že si dovedu to řemínkové bádání představit. Já jsem s těmi 38 čkami zatím došel do fáze, že řemen musí být min 4 mm hrubý a plochý. Vše ostatní jsem vyloučil a to je ta moje brzda. Ale budu sledovat co vykoumáš. Držím palce. 🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2021 v 14:30, Karel Horčík napsal:

Nějaké doporučení co na Orliky jiného?

Máme origo gumu, černo červený Hirsch performance, nějaký kožený Hirsch do hněda, custom kůži dojednanou zde na fóru od Mistra Zrno (obzvláště vypečený kousek), ISOfrane v šedé barvě (taky pecka) a několik NATO pásků.

Nemám k tomu ocel.

Co ještě nemám??

Já zkouším ocel, ale ta mezera mezi pouzdrem a tahem mě štve a těm 2020 prostě víc sluší kůže. 

orlik resize1.jpg

orlik resize2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...