Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

Myslíš, že si je zájemci o sportovní hodinky za bratru 50 tisíc automaticky zařadí do užšího výběru, a ve finále se pro ně i rozhodnou?

Skoro bych řekl, že většina populace (a to i zde na chronomagu) raději sáhne po něčem podobném...

 

Taky jde o to, jak se vubec tyhle PRIMky do toho uzsiho vyberu dostanou... Muzete me tady opravit, ale jak se o tehle Orlikach zajemci dozvedi? Kde je nejaka PR nebo reklama ELTONu na zviditelneni hodinek PRIM?? Co si tak vybavuji, tak o ELTONu slysim tak max z nejakych zpravicek, ze pan A venoval Primky panu B.

Priklad, v Berline na kazdem kroku narazite na reklamu na hodinky znacky Tutima nebo Askania. A ono se to pak projevi, ze si plno Helmutu zaradi tyhle znacky do uzsiho vyberu... Kdyz se pak divam na ruce, kdo co nosi, je videt, ze i TAG Heuer ostrouhal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ty kluky z Eltonu nepodceňoval. Zatím totiž všechno nasvědčuje tomu, že se firmě daří a zákazníků mají asi taky docela dost. Ty nové Orlíky jsou pěkné hodinky, ale nic víc. Já bych si je nekoupil, ale vsadím se, že se najde spousta lidí co si je koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusili jsme nasimulovat, jak by vypadalo černé datum s bílým tiskem. Dávám to k posouzení, ale osobně se domnívám, že ta varianta s bílou datumovkou je lepší.

 

Podle toho, co jsi už psal tipuji, že čísla budou plastická a natřená bíle. V tom případě to vidím na bílou datumku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusili jsme nasimulovat, jak by vypadalo černé datum s bílým tiskem. Dávám to k posouzení, ale osobně se domnívám, že ta varianta s bílou datumovkou je lepší.

 

Bílá datumovka mi přijde vyváženější k 9. Jen kdyby byla víc ve středu a index tax zůstal celý...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ty kluky z Eltonu nepodceňoval. Zatím totiž všechno nasvědčuje tomu, že se firmě daří a zákazníků mají asi taky docela dost. Ty nové Orlíky jsou pěkné hodinky, ale nic víc. Já bych si je nekoupil, ale vsadím se, že se najde spousta lidí co si je koupí.

 

 

Hmm, pracuji pro lidi, kteri si nejake to luxusnejsi povyrazeni mohou dovolit. Pak se chude nizsi trite (takze me) radi chlubeji, co jim prave tika na ruce, ale PRIM ani jednou. Čéče Specto, ja bych se taky nevsazel, prave ze spousta lidi ma maximalne vzpominky na svoje prvni Primky z detstvi. O tom, ze v ELTONU nekdo dela hodinky vi malo lidi. Takze jak se to té koupechtivé spouste lidi tato informace dostane? ... na vystave 600 let Orloje nebo z drazby na Primatorkach? Taky muzou narazit pri surfovani po webu na jejich uuuzasne udelane stranky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě by se zase líbilo, kdyby to mělo modrou lumi jako nové Submarinery. Ale ne všechny indexy, ale jenom ty v horní polovině ciferníku a hodinová ručka. No a taky by se mi líbily 4 datumovky, dvě bílé a dvě černé, aby to bylo hezky stranově vyvážené. No a samozřejmě korunka v PVD, ta by tomu dodala korunu.

 

No vypadalo by to nějak takhle:

 

 

 

post-5465-071141400 1314959780.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...