Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

Paráda. Moc se mi líbí i ten kaučuk. A průhled je taky pěknej.

 

Accutrone, jen prosím o upřesnění:

- armádní verze je pískovaná a s plným dnem?

- na civilní verzi je na dnu safír?

- z těch fotek to není vidět, platicita cifru zůstala dle návrhu?

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda. Moc se mi líbí i ten kaučuk. A průhled je taky pěknej.

 

Accutrone, jen prosím o upřesnění:

- armádní verze je pískovaná a s plným dnem?

- na civilní verzi je na dnu safír?

- z těch fotek to není vidět, platicita cifru zůstala dle návrhu?

 

Děkuji za odpověď.

 

 

Po delší době mě konečně zaujaly hodinky od PRIMU. Pokud cena bude, jak zde někdo uvedl, cca 50k, myslím, že to bude velice oblíbený model. Na fotkách vypadaj parádně. A ideální velikost k tomu :)

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kdy se můžeme těšit na první fotografie skutečných hodinek? P.S.: Na stránkách Eltonu(?), jinde na internetu (?), či snad dokonce zde na Chronomagu?

 

Prim Orlík II se začne prodávat během října 2011. Fotky skutečných hodinek budou k dispozici nejpozději do poloviny příštího měsíce a samozřejmě budou umístěny na www.prim.cz.

 

Accutone, díky za to :notworthy: , že se Chronomag přeci jen stal prvním veřejným webem, kde byly publikovány oficiální fotografie nových hodinek PRIM z produkce Eltonu.:smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ve skutečnosti nevypadají zle. Kdyby byly za polovic, bylo by rozhodnuto. No budu muset ještě něco přišetřit.

 

To bys už chtěl trochu moc, cena je odpovídající a hodinky naprosto super. Až se tu za nějakej čas objeví v prodejní sekci, bude to moje jasná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys už chtěl trochu moc, cena je odpovídající a hodinky naprosto super. Až se tu za nějakej čas objeví v prodejní sekci, bude to moje jasná volba.

 

Já neříkám, že není cena odpovídající. Myslel jsem to jen, že si je ted nemohu dovolit, ale chtěl bych.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že není cena odpovídající. Myslel jsem to jen, že si je ted nemohu dovolit, ale chtěl bych.

 

Ok, to jsme na tom stejně..pak nezbývá, než zahájit taktiku vyčkávání a časem je vzít z druhé ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si se zájmem přečetl celé vlákno a sám se divím kolika pocity jsem při tom prošel . Hodinky se mi od počátku líbily , ale chvílemi jsem si nebyl jistý , ke kterému z táboru - příznivců ,,echt,,Orlíku či příznivců nových hodinek. Se svým bezvýznamným hlasem přidat. Takže jsem velmi rád , že jsem vytrval a můžu hodnotit , fotky hotových hodinek. Vypadají opravdu velmi podařeně . Myslím ,že se nakonec povedlo Primu nemožné . Vytvořit atraktivní hodinky v duchu tradice v dokonalém provedení dnešní doby. Velký dík Accutronu , že vydržel ataky , všechny názory, zatracování a připomínky a návrhy k vylepšení . Jenom mě mrzí , že jsem neměl možnost je vidět naživo. Pro mě osobně hodinky na můj seznam toho, co by stálo za to si pořídit . A to jsem si myslel , že se svýma renomovanýma Igenama mám již vystaráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že noví už Orlíci našli své starší kamarády ....

 

Já díky Berte, že jsem měl to štěstí a viděl celé tvoje orlí hnízdo takhle pěkně pohromadě. Byl jsem z toho tak zasněnej, že jsem se zapomněl na stánku Eltonu zeptat na spoustu důležitých informaci .DDD

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já díky Berte, že jsem měl to štěstí a viděl celé tvoje orlí hnízdo takhle pěkně pohromadě. Byl jsem z toho tak zasněnej, že jsem se zapomněl na stánku Eltonu zeptat na spoustu důležitých informaci .DDD

 

Já jsem zase moc rád, že jsi navštívil stánek a prohlásil, že jsi z chronomagu. Je to fajn, že Eltoňáci budou vědět, odkzd se jim rekrutuje alespoň část zákaznictva :-) čabstinenci určitě vyřešíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...