Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

Spíš bych uvítal toto provedení, jiné ručky by asi nebyly problém.

 

Josefe, se vsi uctou vypadaji hrozne :). Puvodni cifr a rucky patri na remake puvodniho modelu a novy model je pekny takovy, jaky je, tedy novy :). Podle me jsou oboji hodinky pekne a neplacal bych je do sebe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidím, jaký udělají v Prim designový návrh, samozřejmě takto to nevypadá úplně ideálně, ale rád bych spíš "vintage" Orlíky v novém pouzdře, přece jenom ta velikost mi sedí více. Pokud to nevyjde, pak mám políčeno raději na tyhle

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem převzal nove Orliky a pominu-li emoční linku, která částečně po 2 měsících nákupního a vyrobniho procesu vyprchala, musím říci, ze tyhle hodinky se vázne povedly. Když je mám na ruce neměnil bych na nich nic. Přestože jsem na zacatku měl výhrady vuci velikosti, ruckam i pásku, mám pocit, ze je vse v pořádku.

Upraveno uživatelem wrist72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem převzal nove Orliky a pominu-li emoční linku, která částečně po 2 měsících nákupního a vyrobniho procesu vyprchala, musím říci, ze tyhle hodinky se vázne povedly. Když je mám na ruce neměnil bych na nich nic. Přestože jsem na zacatku měl výhrady vuci velikosti, ruckam i pásku, mám pocit, ze je vse v pořádku.

 

také gratuluji, ale nedá mi to se nezeptat, co tě motivovalo ke koupi právě těchto hodinek za, předpokládám, standardní cenu (doufám aspoň tu zaváděcí). Bylo to cíleno vyloženě na tyto hodinky, nebo to byla volba v cenové hladině cca 50t a Orlíky byly kandidáty mezi jinými hodinkami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za gratulace. Upřímně jsem původně chtěl starší limitu Orliku, která je na prvni pohled témeř identická s originálem. Před par měsíci se objevily na eBay kolem 70 tis. A to se mi zdalo dost. Když se objevil novy Orlik a já jej videl jen na webu, tak se mi tenhle model docela líbil a cena byla po padesát, což bylo taky ok, ale porad jsem váhal. Zlomila me až ukázka v prodejne Eltonu v Praze, kde jsem Orliky dostal do ruky i na ruke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruku a v reálu mají opravdu své kouzlo. Nejsou to povodni vojenske speciály, ani si na ne nehrají, proste jsou to moderni hodinky s perfektními detaily. Ty u vetsiny ostatních novych modelu Primu trochu postrádám. Plasticita číselníku, zpracování lunety, ostré hrany pouzdra, proste to do sebe zapadá, ale musí se to vidět a držet v ruce. Staly těch původních 48500, a za ty peníze je to fakt super. Kromě Spartaku a bílých Diplomatů, které jsou cenově skoo na dvojnásobku se mi z aktualni produkce opravdu líbí nejvice Orliky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neporovnával bych Orlíky s Planet Ocean, ty jsou opravdu někde jinde (už vůbec ne s novými). Já mám problém s tím, že je ciferník a ručky jsou "nemastné neslané". Rovněž bych preferoval kvalitní oboustranný antireflex. Celkově pouzdro a jeho velikost mi vyhovují, ostatní bych předělal.

 

P.S. Honíš příspěvky, abys mohl něco prodat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neporovnával bych Orlíky s Planet Ocean, ty jsou opravdu někde jinde (už vůbec ne s novými). Já mám problém s tím, že je ciferník a ručky jsou "nemastné neslané". Rovněž bych preferoval kvalitní oboustranný antireflex. Celkově pouzdro a jeho velikost mi vyhovují, ostatní bych předělal.

 

P.S. Honíš příspěvky, abys mohl něco prodat?

 

No přece ty Orlíky néé, vždyť je koupil ještě za původní cenu, tak je tam prokazatelně 10t vyděláno :D Ale vážně, nenech si to znechutit, mně se ty hodinky taky líbí, ale nejsem tak odvážnej pustit 50t, respektive 60t do hodinek pro mně v ceně tak 25t. Když si budu chtít zamachrovat před sousedy, tak nasadím Diplomaty v NOS stavu za cca 6t a oni padnou na pr..l, kde na to beru (tedy pokud nějakou náhodou narazí na stránky Eltonu), což asi nenarazí, tak pokud budu chtít společensky aspoň trochu stoupnout, budu muset chtě nechtě občas vyvětrat své staré, větrem ošlehané Omegy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...