Přejít na obsah

Prim Orlík 42 + Prim Orlík II


Doporučené příspěvky

No,že vypadaj dost dobře :)Jak si s nima spokojenej?

 

Je pár věcí, co bych jim vytkl, ale jinak jsem z nich nadšenej. Už jsem to tu někde psal, takové malé ohlédnutí, myslím, že v tomto vlákně.

Já je viděl prvně na prodejně v Praze a od té doby jsem si na ně pomýšlel :-). Láska na první pohled :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak se mi se štěstím (zase) podařilo za velmi příjemnou cenu zakoupit Primky, tentokrát Orlíky II C včetně doživotní záruky a nože. V pátek si pro ně jedu, poté dám fotky do chlubírny. Jen se modlím, aby těch 42 nebylo na mou ručku 19,5 málo, zvlášť když pořád nosím PO 45,5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi se štěstím (zase) podařilo za velmi příjemnou cenu zakoupit Primky, tentokrát Orlíky II C včetně doživotní záruky a nože. V pátek si pro ně jedu, poté dám fotky do chlubírny. Jen se modlím, aby těch 42 nebylo na mou ručku 19,5 málo, zvlášť když pořád nosím PO 45,5...

Tož gratuluji - ať sloužej a vydržej! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi se štěstím (zase) podařilo za velmi příjemnou cenu zakoupit Primky, tentokrát Orlíky II C včetně doživotní záruky a nože. V pátek si pro ně jedu, poté dám fotky do chlubírny. Jen se modlím, aby těch 42 nebylo na mou ručku 19,5 málo, zvlášť když pořád nosím PO 45,5...

 

Já myslím, že si rychle zvykneš, já co je mám, tak je s ničím jiným nestřídám. Rozmazluju je, jako že kaučukový pásek jednou týdně vezmu kartáčkem na zuby (dokonce mají svůj) a pak je flanelovým hadříkem vysuším a nablejskám. No a jak jsou nablejskaný, tak na ně čumím a čumím a čumím... proboha, to fakt dělám, jsem blázen.... Teď je mám poštelované a chodí přes den -4 a v noci na dýnku ty 4 doženou, takže naprostá spokojenost. Závidím ti to těšení :smile_anim:

 

Edit: Pravopisná chyba, hrozná.

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ricous dal na koniec prednost svojim PO a orliky skoncili u mna :) tymto mu este raz dakujem.

 

Uz dlhsiu dobu som smejdil po predajom vlakne ale nejak som sa nemohol poriadne pre nic nadchnut. Teraz myslim ze moje hladanie dokonalych taktickych hodiniek do kancelarie je definitivne u konca. Aj priehlad im asi odpustim vzhladom na neokukany stroj.... ale predsa len ak by mal niekto orliky bez priehladu a chcel s priehladom, tak by sme sa urcite nejako dohodli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

pr%20c.jpgpr%20v.jpg

bok%20c.jpgbok%20v.jpg

zad%20c.jpgzad%20v.jpg

POII%20malé%20balen%C3%AD.jpgPOII%20velké%20balen%C3%AD.jpg

ROTOR%2000.jpg

POII%20celkový%20pohled.jpg

 

- ORLÍK II ? C 58.500,- Kč s DPH

- ORLÍK II ? V 58.500,- Kč s DPH

- Příplatek za verzi s nožem 3.500,- Kč s DPH

 

- ORLÍK II - C ze zlata o ryzosti 18 karátů (750/1000) 540.000,- Kč s DPH

- ORLÍK II - V ze zlata o ryzosti 18 karátů (750/1000) 545.000,- Kč s DPH

 

- ORLÍK II - C z platiny o ryzosti 950/1000 890.000,- Kč s DPH

- ORLÍK II - V z platiny o ryzosti 950/1000 895.000,- Kč s DPH

 

PRIM ORLÍK II - C

PRIM ORLÍK II - V

Vánoční edice hodinek PRIM ORLÍK II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta má inverzní odpočet kvůli lepší přehlednosti při potápění ve špatnejch světelnejch podmínkách...když chceš odpočítat čas, třeba dvacet minut, tak dáš po směru dvacítku k minutovce a až minutová ručička dojede ke svítícímu bodu, uplynulo dvacet minut. Samozřejmě to jde odpočítat i po zpátku, pokud člověk odchodil aspoň do první třídy a umí počítat do šedesáti:D...je to spíš tradice, původní Orlíky i Elton sporty to tak taky měly

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by tedy zase zajímalo, jestli fakt to zlaté pouzdro vyjde na necelých 400K a platinové na víc než 800K, což je navýšení oproti základní nerezové verzi.

Teoreticky jsem to probírali v tomto vlákně. Protože ale neznáme skutečnou cenu polotovaru na pouzdro hodinek (slitina zlata nebo platiny ve zpevněném stavu), tak asi neexistuje způsob, jak si ověřit to navýšení.

 

Neviděl jsi náhodou při exkurzi v Eltonu nějaký polotovar z drahých kovů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)

 

Tak se mi se štěstím (zase) podařilo za velmi příjemnou cenu zakoupit Primky, tentokrát Orlíky II C včetně doživotní záruky a nože. V pátek si pro ně jedu, poté dám fotky do chlubírny. Jen se modlím, aby těch 42 bylo na mou ručku 19,5 málo, zvlášť když pořád nosím PO 45,5...

Aby se časem Ricousovi fotky našly, tak sem dám odkaz na jeho chlubící vlákno s PRIM Orlík II-C .

 

2)

 

A ještě odkaz na vlákno "Poraďte řemínek na Prim Orlík II-C" s další (méně tradiční) fotografií hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu je slubene foto.... na fotke to nie je zas taky uzas ale na ruke je to proste parada, predovsetkym hrubsie zakoncenie seiko remena zakryva pomerne ostre hrany noziciek, ktore maju inak mierny sklon zachytavat sa o sveter.

post-1266-033688300 1356188340.jpg

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8.12. při akci v Eltonu jsem si vyzvedl funglové Orlíky. A že mi to tak nějak vyšlo, hned jsem je vzal s sebou na dovolenou. Tím měly zaručeny, že nepůjdou 14 dní z ruky a že projdou dobrým testem včetně koupání, šnorchlování a opékání na sluníčku. Písek a prach nevyjímaje. Nijak jsem je nešetřil, ostaně mají punc hodinek, které něco vydrží (nebo by měly).

Když jsem je nasadil na ruku, byl jsem nadšen, fakt vypadají dobře. Po chvilce nošení mi trošku vadila vnitřní drsná struktura kaučukového řemínku, ale po pár dnech jsem si zvykl nebo si řemínek tzv.sedl. Prostě jsem to přestal vnímat. Pouzdro je dost velké, jeho tvar je spíš vhodný na silnější zápěstí (nožky na stěžejky nekopírují ruku). Ale není to nějaký zásadní ergonomický problém. Luminiscence je vynikající, hodinky zářily i když na ně chvíli svítilo sluníčko. Odchylka chodu strojku se pohybovala víceméně na cca -15sec. denně. Strojek je nový, tak počkám a uvidím, zda se to zlepší, já jsem raději v plusových odchylkách. S hodinkami jsem se bez problémů potápěl při šnorchlování (tipuju tak do cca 2-3m), no co, už mám nějaký křížek na hrbu, tak se nesmějte. Četl jsem kritiku bílých čísel datumovky (že barva měla být černá), ale to mi nějak nevadilo. Font čísel je docela jednotný a čitelnost výborná dokonce i pod vodou. Luneta chodí přesně, je cítit, jak se pěkně odvaluje po keramických kuličkách. V jednom místě má nepatrně větší mezeru a trošku při zatlačení na ní (zvrchu) pruží. Ale zase jsem nezaznamenal žádný problém. Vytknul bych jim jen ne úplně precizní zpracování ručiček. Myslím tím nanesení lumi vrstvy do mezer (pod některýmy úhly to vypadá trochu amatérsky).

 

Závěr: + dobrá čitelnost i ve tmě, originální a zajímavý design,

- pružení lunety, zpracování ručiček

No a přidávám pár fotek.

 

 

Pár plážových

post-23666-026788600 1356196884.jpg post-23666-094786500 1356196909.jpg

 

post-23666-049490900 1356196928.jpg

 

a jak se to říká - Náskok díky technice ?

post-23666-011395400 1356196950.jpg post-23666-072441700 1356196966.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...